ISBN

9788365621078: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/odcienie-bezpieczenstwa-obszary-badan-kierunki-rozwoju-marek-walancik-paulina-polko-127714u

Cena: Paulina Polko


Wydawnictwo

Elipsa: Format

127729

https://woblink.com/product-publication/download/127729/pdf: 1

Cena:


Zarządzanie milenialsami

Autor: Chip Espinoza

Roszczeniowi. leniwi. niecierpliwi i nielojalni – milenialsi nie cieszą się popularnością wśród pracodawców. Stopniowo przejmują jednak rynek pracy i już niedługo stanowić będą najliczniejszą grupę pracowników na świecie. Już niebawem szefowie staną więc przed wyborem: dogadać się z milenialsami albo co kilka miesięcy otwierać nowe rekrutacje w oczekiwaniu na pokolenie myślące podobnie do nich. które może nigdy nie nadejść.

Zarządzanie milenialsami to drugie wydanie klasycznej pozycji Espinozy i Ukleji. Korzystając z literatury. kontaktów z firmami oraz własnych. poszerzonych badań autorzy pokazują. że problem może nie tkwić w milenialsach. lecz w menedżerach i tym. w jaki sposób podchodzą do pracowników.

<

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


Fire Death and Philosophy

Autor: Joanna Jurewicz

This book is an attempt to reconstruct the foundations of Indian philosophy which are reflected in early Indian texts dated between 13th and 6th B.C.E. They are religious texts composed in Sanskrit which were transmitted orally in the families of priests called Brahmins. They constitute the intellectual foundation of Indian culture called Śruti (śruti). literally. ‘what has been heard’. They are generally called Veda (veda) which means ‘knowledge’.

The sources forming the basis for the analysis presented in this book come from three layers of the Vedic tradition. The earliest layer is the four Vedas: the Veda of ?k-stanzas (?gveda. ?V). the Veda of Saman-chants (Samaveda. SV). the Veda of Yajus-formulas (Yajurveda. YV) and the Veda of Atharvans (Atharvaveda. AV).


25.2: https://woblink.com/ebook/tekst-miedzykulturowy-mieczyslaw-dabrowski-128053u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/128734/epub

1:

:

Cena:naukowcy w literaturze, grawitacja fizyka teoria, www wiedza bezużyteczna pl, kobieta modliszka, zapalenie kości, kinesiotaping książka pdf, parabellum: głebia osobliwości, iluzjonista mróz chomikuj, wszystko za everest pdf, szczeklik pdf, 365 dni druga część pdf, egzamin ósmoklasisty język polski 2019, czerwony rynek, syrop z piołunu, franciszek wyspiański, wilmowska iwona, medaliony zofia nałkowska pdf, jesteś spokojem, erin watt chomikuj, darmowe książki na kindle, zarządzanie strategiczne książka pdf, jerzy mellibruda książki…