The Adventures of Tom Sawyer

Autor: Mark Twain

Tom Sawyer is the story of a young. mischievous boy and his comrades in the antebellum south. Tom (and Huck Finn. who you’ve also probably heard of before reading the books) gets himself into all sorts of shenanigans before ultimately becoming the most popular boy in town after accidentally witnessing a murder and finding a bunch of stolen money. He has a love interest. gets into some fights and annoys his aunt on nearly every page.In the end. Tom and Huck trap Injun Joe inside of a cave and recover his stolen gold. making themselves rich. Tom is a fairly good example of the average youngster. While his adventures may be grander than most. his selfishness and lack of compassion is not.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Św. Monika Ideał matki chrześcijanki

Autor: Frances Alice Forbes

Chrześcijanka. wydana za poganina. rodzi istne utrapienie… przyszłego świętego.

Dobrym przykładem jedna teściową.

Nawraca ją. służbę. a ostatecznie męża.

Jej syn odchodzi od prawdziwej wiary i przystępuje do sekty manichejczyków. Modli się za niego. wylewa łzy. a gdy trzeba… jest bardziej chrześcijanką niż matką. Ciągle podąża za synem. by ten po wielu latach powrócił do Boga. Prowadząc dysputy filozoficzno-religijne. kształtuje… Doktora Kościoła – św. Augustyna.

Jej postawa wzniosła go do świętości.

Dziś inspiruje matki do modlitw za dzieci.

Ale to jeszcze nie wszystko.

To tylko kilka epizodów życia

14.9: https://woblink.com/ebook/okropny-pan-timson-caryll-houselander-28572u

Cena:


Fighterzy

Autor: Marcin Szymaniak

To nie jest książka o filmowych herosach. To opowieść o prawdziwych polskich wojownikach. Żołnierzach z krwi i kości. Stanęli do walki z przeciwnikami równymi sobie. I okazali się lepsi. 

Pierwszy polski komandos. zdobywca Smoleńska.

Ciężarna kosynierka gromiąca Kozaków.

Polski as pancerny w tankietce. 

Człowiek-ryba. najlepszy dywersant II wojny światowej. 

Komandos znad Wisły versus Armia Mahdiego.

… i wielu innych fighterów.

Marcin Szymaniak. publicysta „Focusa Historia”. odtwarza kluczowe momenty w życiu biało-czerwonych wojowników. Poczujesz zapach prochu i smród palonych ciał. Usłyszysz wybuchy pocisków i świst szabel. Zobaczysz strach w oczach wrogów. Staniesz ramię w ramię z najlepszymi polskimi fighterami i dowiesz s

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.8


Chemistry Theory of Machines

Autor: Witold M. Lewandowski

This book encompasses the essential range of information on technical aspects of mechanical design. It was written primarily for the students and staff of chemistry faculties of technical universities. yet it may also be utilized by everyone. who ether would like to try or already enjoys designing. but cannot take advantage of typical stress & machine construction handbooks. These handbooks often require familiarity with the concepts of mechanics and higher mathematics. mastery of which is gained after graduating from technical universities.

A short study of material strength contained within is limited only to the basic. statically determinable cases and singular loads. Emphasis has been put on explaining various types of stresses and differences in their

99: https://woblink.com/ebook/edukacja-zdrowotna-barbara-rybaltowska-28832u

Cena:


Terapia w chorobach układu nerwowego. Rozdział 5

Autor: Jarosław Sławek

Rozdział 5. z publikacji pt. „Terapia w chorobach układu nerwowego”. redakcja naukowa: Wojciech Kozubski.

Nowoczesny podręcznik leczenia chorób układu nerwowego. Publikacja obejmuje najistotniejsze zagadnienia klinicznej neurologii.

Rozdziały zbudowane są według schematu: patofizjologia. objawy kliniczne. rokowanie. diagnostyka z badaniami pracowanianymi oraz zagadnienia terapii danego schorzenia jako jednostki nozologicznej lub zespołu objawowego. Publikacja ujmuje problematykę w sposób wielodyscyplinarny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 12.45krzysztof drozdowicz, jak mówić żeby dzieci nas słuchały pdf, instrukcja kobiety, księżniczka z lodu camilla lackberg, troszyński ćwiczenia położnicze, paul natorp, dieta w chorobach autoimmunologicznych pdf, pan i jego niewolnica, marcin wójcik celibat, badania jako podstawa projektowania user experience, bolesław samoliński, krzyżówka angora, rafik schami, minecraft po polsku odcinek 2, ambroziewicz zaraza…