31.9: https://woblink.com/ebook/zony-kartelu-olivia-flores-mia-flores-125932u

Alice in Wonderland

Autor: Lewis Carroll

Poziom B1

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści Alice in Wonderland przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu Alice in Wonderland

dostępne na poltext.pl/pobierz. Czytaj j

44.9: https://woblink.com/ebook/zlam-szyfr-ludzkich-zachowan-vanessa-van-edwards-127303u

Dziecko w mediach

Autor: Krzysztof Marcyński

Mass media pojawiły się w życiu najmłodszych w sposób naturalny. stając się ważnym elementem kształtującym ich percepcję i światopogląd. Są źródłem bieżących wiadomości. dostarczają wiedzy i rozrywki. jak również stanowią ogromną siłę w kształtowaniu opinii. postaw i systemów wartości swych odbiorców. a w szczególności dzieci. Tym samym media są potężną instytucją socjalizującą i wychowującą młode pokolenie.

Publikacja przedstawia nie tylko analizy szeregu procesów związanych z odbiorem radia. telewizji. prasy. reklamy przez dzieci. ale też podejmuje próbę podania odpowiedzi na pytania o rolę i miejsce mediów w rozwoju dziecka. edukacji oraz przestrzeni publicznej.

W książce. co istotne. autorzy poruszają wiele

24.9: https://woblink.com/ebook/hashimoto-eberhard-jurgen-wormer-127791u

Arabski syn

Autor: Tanya Valko

Akcja powieści toczy się na Bliskim Wschodzie − w Syrii. Arabii Saudyjskiej. Katarze. Emiratach Arabskich. Libanie i Jordanii. Świat niesamowitego bogactwa i władzy. ale też nędzy i rozpaczy. Życie na salonach i w obozie dla uchodźców. w nowoczesnych stolicach wielkich mocarstw i w Rakce. stolicy kalifatu. Powracają znani i lubiani bohaterowie: kobiety z rodu Salimich − Dorota oraz jej dwie córki. Marysia i Daria. a także ich mężczyźni − Hamid Binladen i dżihadi John.

Czy Marysia nadal będzie iść ramię w ramię z Hamidem Binladenem. miłością swojego życia? A może zły los ich rozdzieli? Czy Daria ucieknie od dżihadysty? Czy ona i jej bliscy będą bezpieczni? Czy Dorota w końcu znajdzie uczucie. które przyćmi wszystkie dotychczasowe?

Dlaczego zawsze najbardziej pokrzywdzone podczas wojny muszą być kobiety i dzieci? Czy synowie arabskiej ziemi zawsze działają na korzyść swoich krajów? Czy potrafią udawać „niewiernych”. wyrzec się siebie i swoich korzeni?

‚Arabski syn’ to kolejna część bestsellerowej orientalnej sagi Tanyi Valko – poprzednie tomy to: ‚Arabska żona’. ‚Arabska córka’. ‚Arabska krew’. ‚Arabska księżniczka’. ‚Okruchy raju’. ‚Miłość na Bali’. ‚Arabska krucjata’ i ‚Arabski mąż’.

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii. a następnie przez prawie 20 lat – asystentką ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich. w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej. a następnie w Indonezji. W 2018 roku – po ponad 25 latach spędzonych na obczyźnie − pozostawia za sobą dyplomatyczne życie i wraca do Polski. Na jak długo. czas pokaże.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

istota pracy, polityka makroekonomiczna, wyrok remigiusz, pan lodowego ogrodu pdf, emancypacja kobiet lalka, grosfeld jan, trylogia stulecie, krzysztof spadło skazaniec tom 7, zanim odfrunę, spław wiślany, diabeł i tabliczka czekolady, terenowa apteczka ziołowa pdf, star carrier tom 8, krew elfów mobi, aleksandra banaszkiewicz…