Moja mama jest aniołem

Autor: Małgorzata Friedel

„Nikt mi nie powiedział. że nowotwór jest jak trucizna i że nawet jeśli działa powoli. to bardzo sprawnie i systematycznie. Że krok po kroku. komórka po komórce zajmuje cały organizm. że niszczy… Niszczy tak. że człowiek zostaje już tylko samym cierpieniem”.

Moja mama jest aniołem to pełen tęsknoty. skrajnych emocji. sugestywnych opisów oraz bolesnych i pięknych wspomnień pamiętnik córki cierpiącej po stracie ukochanej matki. Rozgoryczona w poczuciu życiowej niesprawiedliwości podejmuje się opowiedzenia historii własnej rodziny – od diagnozy do odejścia M. Bez znieczulenia. z niebywałą precyzją i odwagą opisuje. jak mięsak bezlitośnie trawi ciało jej matki. łamiąc przy tym serca wszystkich. dla których była ważna. Jak „oswoić” śmierć? Jak pogodzi

27: https://woblink.com/ebook/lzy-nocy-anna-rychter-31801u

Cena:


Moralność rozkoszy Wenus. Wenus – magiczna bogini ciała.

Autor: Piotr Piobb

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Nadszedł czas skrystalizowania naszej wiedzy. Z nadmiaru analizy. błąkamy się w rozdrobnieniu faktów i nie umiemy ich uporządkować. Z chwilą – kiedy chcemy zebrać wszystkie dane naszych doświadczeń pozytywnych. rozum natrafia na tajemnice niezbadane. Skąd pochodzą te bogi. przed którymi korzyła się i korzy się jeszcze ludzkość? Na co służą te wszystkie światy – które oko nasze na firmamencie odnajduje. Jaka rolę odgrywają wobec wszechświata różne ludy?… Tajemnica. A jednak – każda rzecz ma racje bytu – bogowie. światy. ludy. Może należy jej szukać w formule matematycznej. którą nauka kiedyś

27.99: https://woblink.com/ebook/zdrowie-na-wlasne-zyczenie-tom-2-jozef-slonecki-32118u

Cena:


ISBN

9788380885165: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/odcienie-szarosci-blazej-ciarkowski-31798u

Cena:


Przyducha

Autor: Maciej Piotr Prus

Przyducha następuje wtedy. gdy zmniejsza się ilość tlenu w zbiorniku wodnym. Ryby wykonują gwałtowne ruchy. podpływają blisko powierzchni. próbują łapać powietrze. w końcu giną. Podobny proces dotyka bohaterów powieści Przyducha Macieja Piotra Prusa. Atmosfera świata. a w tym wypadku światem jest Kraków. zagęszcza się. przestrzeń do życia się kurczy. z dnia na dzień rozpada się znana rzeczywistość. Wszystko tonie w smogu i dymie. a żeby przemieszczać się pomiędzy dzielnicami miasta potrzebne są specjalne przepustki. Pojawia się strach. terror i inwigilacja.

Wydawnictwo: Korporacja Ha!art

Cena: 20


Walki w obronie granic 1-9 września. Kampania wrześniowa w oświetleniu niemieckim

Autor: Alojzy Horak

Gdy minął pamiętny wrzesień 1939 przy błyskawicznym rozwoju wydarzeń. nie każdy mógł być świadkiem zachowania się polskich żołnierzy. Wielu zasnuły oczy obrazy ewakuacji. odwrotu. załamywania się Naczelnego Dowództwa i aparatu państwowego.

W sercach polskich powstawał żal do własnych żołnierzy. tętniło pytanie: czy spełniliście obowiązek? — Nastrój ten rozumiał wróg. rozpoczynając w przelicznych wydawnictwach drugą kampanię — kampanię oszczerstw. która miała odebrać żołnierzom polskim honor.

 Tę kampanię wróg przegrał. Gdy przyszło złożyć sprawozdanie o polskich bitwach prostym żołnierzom niemieckim. dowódcom plutonów. kampanii. a nie bohaterom tyłów. p

19.9: https://woblink.com/ebook/jak-dbac-o-swoje-zdrowie-henryk-sniezek-31788u

Cena:test z kłamczuchy, psychologia biznesu pdf, miedziaki, stephen king carrie pdf, kalosze szczęścia, klasyfikacja dochodów budżetowych, encyklopedia pedagogiczna pomykało pdf, pomocnik historyczny polityki pdf, winna alicja sinicka pdf, fonolog, atlas grzybów pdf download, błąd w prawie karnym, akademia pana kleksa ebook, antonio synowie zemsty tom 2 pdf, czerwony glod, łukasz malik, endless space 2 poradnik…