ISBN

9788324054534: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/content-rebecca-lieb-jaimy-szymanski-126773u

Cena: Jaimy Szymanski


Wieczna noc

Autor: Chuck Hogan

FINAŁOWA CZĘŚĆ TRYLOGII WIRUS

Najbardziej przerażająca książka o wampirach w ostatniej dekadzie

Nastał nowy początek. Kiedy miejsce pochodzenia ostatniego z Pradawnych zostało zniszczone. stare wampiry przestały istnieć. podobnie jak dawny porządek świata.

Stany Zjednoczone pogrążone są w kompletnym chaosie. Na Ziemi przez większość dnia panuje noc. Na ulicach próżno szukać zdrowych ludzi – wampiry pod przewodnictwem Mistrza stworzyły własny reżim. którego rządy diametralnie różnią się od wszystkiego. co człowiek znał do momentu uaktywnienia się śmiertelnego wirusa. Ludzie zamykani są w obozach koncentracyjnych wzorowanych na tych nazistowskich z II wojny światowej i sprowadzeni do roli bydła rzeźnego i dawców krwi…

‚Bram Stoker spotyka Stephena Kinga i Michaela Crichtona. Nigdy nie napisano nic lepszego o wampirach!’

Nelson DeMille. autor Adwokata diabła

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 37


Niesamowity Billy Wilde

Autor: Joanna Nadin

Billy ma trzy marzenia: mieć psa. być kimś wyjątkowym i żeby jego kolega ze szkoły po prostu zniknął.

Jego największe marzenie spełnia się. kiedy znajduje w ogrodowej szopie czworonoga. Billy jest pewny. że to cud. Chłopiec musi jednak ukrywać go przed Ojcem i poprzednim domem – okrutną farmą. na której trenowano go do wyścigów chartów. a potem zamknięto w klatce. To zadanie nie jest jednak łatwe. tym bardziej. że szkolna koleżanka Billy’ego zgłasza chłopca i jego czworonoga do lokalnego talent show!

Nadszedł czas. by Billy zrobił coś odważnego. szalonego i wyjątkowego…

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 17.9charakterystyka tomasza judyma, wydawnictwo bellona księgarnia, władysław bartoszewski warto być przyzwoitym, public relations wiarygodny dialog z otoczeniem pdf, tomasz piątek blog, bloodborne niewidzialna wioska, ewa frątczak, droga dzikiego serca, nesser pisarz, wiesław ratajczak, kryptonim posen, michał zając, nie odchodź, zaplatane nastolatki…