Zimny strach

Autor: Mads Peder Nordbo

W Tasiilaq nikt nigdy niczego nie widział ani niczego nie mówił. mimo że ludzie wiedzieli o wszystkim.

 

Przyrodnia siostra Matthew znika podczas weekendowej wycieczki do opuszczonej grenlandzkiej osady.

 

Tupaarnaq. młoda. niezależna Grenlandka. oskarżona niegdyś o zabójstwo ojca. powraca więc do Nuuk. aby pomóc swojemu jedynemu przyjacielowi Matthew odnaleźć dziewczynę.Ślady krwi na terenie osady świadczą o zbrodni. ale dopiero gdy matka Arnaq otrzymuje telefon od córki. przerażonej i na skraju wyczerpania. staje się dla wszystkich oczywiste. że czasu na odnalezienie zaginionej jest coraz mniej…

 

Ojciec Matthew. Tom. jako młody żołnierz w amerykańskiej bazie w Thule uczestniczył w tajnym eksperymencie o katastrofalnych skutkach. Tom został oskarżony o podwójne morderstwo. zmuszony do ucieczki i życia w ukryciu. W związku ze zniknięciem Arnaq tajemnice z Thule wychodzą na jaw. a Matthew zaczyna zdawać sobie sprawę z tego. że jest pionkiem w grze toczącej się o życie i śmierć.

 

Rozpaczliwie szukając Arnaq i próbując zrozumieć. co naprawdę stało się z jego ojcem. musi stawić czoło grenlandzkiej policji i armii amerykańskiej. która dąży do schwytania Toma. Ale przede wszystkim zmierzyć się ze swoimi wspomnieniami…

 Nordycka seria kryminalna. która zachwyciła świat!

Wkrótce kolejna część serii z dziennikarzem Matthew i upartą Grenlandką Tupaarnaq w rolach głównych!

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


Potęga pozytywnego myślenia. Przesłania na każdy dzień

Autor: Fox Emmet

Ta kolekcja 365 medytacji na każdy dzień stanowi esencję nauk wielkiego duchowego przywódcy. Każda z nich jest przesłaniem utwierdzającym w przekonaniu. że myśli kształtują naszą rzeczywistość. Pomogą Ci one odzyskać siły aby przezwyciężyć smutek. frustrację i stawić czoło wyzwaniom codzienności. Dodadzą Ci energii w działaniu i rozwagi w podejmowaniu ważnych decyzji. Sprawią. że lepiej poznasz siebie. Pobudzą do działania i pokierują Tobą tak. abyś mógł spełnić wszystkie swoje marzenia. Te głębokie myśli przywrócą równowagę w Twoim życiu. Sam staniesz się inspiracją i natchnieniem dla otaczających Cię osób. Przenikliwe spostrzeżenia zaprezentowane w książce przemawiają z taką samą świeżością jak w chwili ich spisania. Obierz kurs na lepsze jutro.<

:

Cena:


Zalew Wiślany

Autor: Jerzy Balołek

Publikacja stanowi wszechstronne kompendium wiedzy o ekosystemie Zelewu Wiślanego. Obejmuje zagadnienia od genezy powstania tego zbiornika. poprzez jego właściwości klimatyczno-meteorologiczne. fizyczne. chemiczne oraz organizmy w nim żyjące. Książka jest skierowana do teoretyków i praktyków zajmujących się szeroko rozumianą problematyką związaną ze środowiskiem i jego ochroną oraz zachowaniem zasobów naturalnych. a także zarządzaniem środowiskowym. Z powodzeniem może służyć. jako pomoc pracownikom administracji rządowej i samorządowej. a także studentom i wykładowcom akademickim zajmującym się sprawami środowiska i zasobów naturalnych lub infrastrukturą.

Praca jest dziełem zespołowym 35 specjalistów z zakresu hydrobiologii. hydrofizyki. hydrochemii. geo

:

Cena:biomechanika pdf, jan galarowicz, tajne akta, egzotyka książka, podręczniki szkolne online, bez przebaczenia pdf, mściwy, kurs rysunku pdf, powtórka z geografii do matury, psychologia książki pdf, obsydian jennifer l. armentrout, inbuk libra, o. krzysztof pałys, hermeneutyka w pedagogice, gothic 2 mag poradnik, ebook co to, disaster artist henry…