HR Business Partner Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji

Autor: Praca Zbiorowa

Pozycja rekomendowana przez : Krajową Izbę Gospodarczą. Polskie Stowarzyszenie HR Business Partner oraz Polish Society for Training & Development.

Książka HR Business Partner. Praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji pod redakcją Grzegorza Filipowicza zawiera 12 artykułów napisanych przez 11 autorów. których wspólną cechą jest posiadanie zarówno dobrego przygotowania teoretycznego. jak i głębokiego doświadczenia praktycznego.

Misją tej książki jest podzielenie się z Czytelnikami doświadczeniem i zainspirowanymi nim przemyśleniami. często wykraczającymi poza sztywne ramy najbardziej bezpośrednich skojarzeń z rolą i funkcją HRBP. jak np. problematyka szczęścia w pracy czy roli uważności w r

:

Cena:


Odyseja nowojorska

Autor: Kristopher Jansma

Historia przyjaciół. którzy po ukończeniu college’u wyruszają na podbój Nowego Jorku.

Irene Richmond. artystka. asystentka w eleganckiej galerii sztuki na Manhattanie; George Murphy. naukowiec-astronom. który po latach badań osiągnął zasłużoną pozycję zawodową; Sara Sherman. narzeczona George’a. redaktorka w dużym magazynie; Jacob Blaumann. poeta. którego po wydaniu jednego. dobrze przyjętego tomiku wierszy. dotknęła niemoc twórcza; William Cho. z rodziny koreańskich imigrantów. absolwent uniwersytetu Yale. na którym studiował biznes i zgłębiał greckich klasyków; obecnie pracownik firmy inwestycyjnej.

Próbują odnaleźć drogę pośród zmiennych relacji z  wielkim miastem i z sobą nawzajem i nie przestają podążać za marzeniami. Dopiero druzgocący cios każe im się zatrzymać. zweryfikować plany na przyszłość i wyznaczyć nowe szlaki na drodze do pogodzenia się z nieoczekiwaną stratą.

Odyseja nowojorska to wnikliwa analiza przyjaźni nieustannie poddawanej próbom. muszącej mierzyć się z ambicjami. pasją. nadzieją i miłością. To  przejmująca historia o pokoleniu wchodzącym w dorosłość.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 40.99


Jak zatrudniać pracowników tymczasowych po zmianach od 1 czerwca 2017 r.

Autor: Monika Frączek

Publikacja omawia rewolucyjne zmiany dotyczące zatrudniania pracowników tymczasowych. które zostały wprowadzone od 1 czerwca 2017 r. Nowelizacja wprowadziła nowe obowiązki dla agencji pracy tymczasowej oraz pracodawców korzystających z pracowników tymczasowych. Z naruszenie nowych przepisów grożą kary od 1000 do 30000 zł. Najważniejsze zmiany polegają m.in. na:

– zwiększeniu ochrony pracownic tymczasowych w ciąży.

– zmianie zasad naliczania wynagrodzenia i ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy.

– rozszerzeniu rodzajów prac w przypadku który nie można zatrudniać pracowników tymczasowych.

– nowych sankcjach za korzystanie z pracy pracowników tymczasowych niezgodnie z przepisami. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena:


ISBN

9788327631442: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/podroz-marzen-kate-hewitt-anne-mcallister-30883u

Cena: Anne McAllister


Nieświadome wybory

Autor: Jonah Berger

Większości ludzi się wydaje. że ich wybory i zachowania stanowią odzwierciedlenie ich indywidualnych. osobistych gustów i opinii. Masz dzisiaj na sobie tę. a nie inną kurtkę. ponieważ akurat ta ci się podobała. Wybrałeś taki. a nie inny zawód. ponieważ akurat ta praca wydawała ci się interesująca. Wydaje nam się dość oczywiste. że różne życiowe decyzje podejmujemy na podstawie własnych przemyśleń oraz opinii. Jak się jednak okazuje. to wcale nie jest prawda.

Nawet nie zdajemy sobie sprawy. jak wielki wpływ inni ludzie mają na to. co się dzieje w każdej chwili naszego życia – i na nasze różne decyzje. od tych zupełnie błahych po te najbardziej doniosłe. Nawet zupełnie obcy ludzie mogą w zaskakująco dużym stopniu oddziaływać na nasze opinie i wybory. Okazuje się. że nasz s

44.9: https://woblink.com/ebook/sila-charakteru-james-hillman-30726u

Cena:mechanika ogólna leyko, dekameron nowele, sławomir kwiecień, ludzie ze złota książka, ostre przedmioty książka pdf, chyłka 11 tom, oczyszczanie wątroby z kamieni, édouard henri avril, historia muzyki pdf, wyższa szkoła w bydgoszczy, dziewczyny z dubaju ebook, interpretacja fraszek kochanowskiego, jak zatrzymać faceta pdf, błękitny zamek pdf, rafał smoczyński, chirurgia jamy brzusznej, maciej stajniak, marta grzebuła, europa i świat pdf, psychologia jungowska, masaz synkardialny…