Hodowca świń

Autor: Anna Zacharzewska

Ostra jak brzytwa. przejmująco prawdziwa.

 

Siedem osób uwikłanych w zagadkową śmierć. Kilka dni jak z najgorszego snu. I jeden człowiek. który rozpętał piekło.

 

Rafał Tusza. szef despota. uzależniony od władzy. chirurgii estetycznej i dobrobytu. prezes korpofirmy. wyrusza wraz z zespołem zarządzającym na wyjazd integracyjny. Nikt nie ma ochoty tam jechać. każdy udaje entuzjazm i perfekcyjnie gra swoją rolę.

Gdy docierają na miejsce – do pustego. małego i zaniedbanego gospodarstwa wiejskiego – szef zabiera im komórki. tablety i jedzenie. Przeszukuje walizki. Rozdziela ich pomiędzy dwie sypialnie. Wkrótce okazuje się. że w gospodarstwie nie ma nic do jedzenia. A to dopiero początek…

Kto chce przeżyć. musi walczyć o przetrwanie. Gra pozorów staje się rozgrywką

:

Cena:


Nekros

Autor: Ewa Domańska

Zagadnienie statusu martwego ciała/szczątków oraz postępowania z nim/i staje się obecnie coraz ważniejszym tematem dyskusji i etycznych dylematów ze względu na wykorzystywanie ciała jako rezerwuaru organów i jako materiału biologicznego (biopolityka). Duży wpływ na wzrost zainteresowania szczątkami mają także nasilające się problemy z zarządzaniem ciałami w przypadkach katastrof naturalnych. ataków terrorystycznych. masowych mordów i epidemii. Zagadnieniami tymi zajmuje się szybko rozwijająca się transdyscyplina badań określana jako „studia nad martwym ciałem” (dead body studies) i w jej właśnie ramach lokuje się Nekros. Autorka stawia tezę. że przyszłość myślenia o człowieku zależy między innymi od tego. jak przedstawiciele różnych dyscyplin poradzą sobie z przeformułowaniem rozumienia

59: https://woblink.com/ebook/praktyczna-analiza-powlamaniowa-adam-ziaja-31928u

Cena:


Raskoł i sekty w prawosławnej Rosji

Autor: Karol Dębiński

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu

REPRINT. Ponieważ sekciarstwo stanowi jeden z przejawów życia religijnego w Rosji. dlatego sądzimy. że nie będzie od rzeczy podać choćby krótkie wiadomości o tak mało znanych u nas rosyjskich sektach i ruchach religijnych. W książce opisano: 1. Sekty rosyjskie do czasu Raskołu. są to: Adrian. Lasjiusz. Dymitr. Marcin. Strygolnicy. Żydowini. Subbotnicy i Bracia dnia niedzielnego. Kosoj. 2. Raskoł: Określenie Raskołu. jego charakter. przyczyny dalsze i bliższe jego powstania. Jego powstanie i rozwój aż do dnia ostatecznego wydzielenia się z Cerkwi w 1667 r.. Usiłowania Raskolników utrzymania jedności z Cerwkią. Rozruchy. Steń

51: https://woblink.com/ebook/smierc-w-obrzedach-i-zwyczajach-ludu-polskiego-henryk-biegeleisen-32144u

Cena:sześć grobów do monachium, echo w ciemności, konklawa, stres definicja naukowa, rodzinna matematyka, piraci z karaibów: na krańcu świata online, kikster motoznawca, psx extrime, dzisiaj umrzesz ty, akapit-press, wojciech cyrul, samorost 3 solucja, upadłe anioły masterton, hrabia monte christo ksiazka, asiunia pdf, atlantyk i pacyfik, administracja zespolona i niezespolona pdf, proste czytanki po angielsku dla dzieci pdf, fallout 4 mapa lokacji…