Ajurweda – medycyna indyjska. Tysiącletnia tradycja gwarancją Twojego zdrowia

Autor: Ptak Monika

Ajurweda to prosta i praktyczna nauka. której zasady mają szerokie zastosowanie w codziennym życiu każdego człowieka. Obejmuje ćwiczenia duchowe i fizyczne. oczyszczanie organizmu. zmianę sposobu myślenia. regulację emocji. relaks i wprowadzenie harmonii w relacjach z otoczeniem. Pomoże Ci w tym użycie odpowiednich ziół. właściwy dobór kolorów. kamieni i metali oraz zastosowanie optymalnej diety. Dzięki tej książce przeanalizujesz swoje nawyki żywieniowe i życiowe w oparciu o indyjską medycynę. Poznasz kolejne etapy procesu powstawania choroby i będziesz w stanie przeprowadzić bezbłędną diagnozę własnego stanu zdrowia. Autorka podała również sprawdzone sposoby na pozbycie się najpopularniejszych schorzeń i dole

24.2: https://woblink.com/ebook/liczby-zdrowia-numerologia-w-procesie-leczenia-kuklinska-wozny-violetta-136260u

Cena:


Jak pokonałam raka

Autor: Godlewska Monika

Monika Godlewska kilka lat temu usłyszała diagnozę: rak. Od tamtej pory. poddając się kuracji onkologicznej. poszukiwała jednocześnie różnorodnych metod terapeutycznych. Ostatecznie pozwoliły jej one zatriumfować nad nowotworem. dzięki czemu dziś może cieszyć się doskonałym zdrowiem duszy i ciała. Co więcej. dzięki chorobie odkryła prawdziwą wartość życia.

Od ustawień Berta Hellingera po masaż Shiatsu. Od prozdrowotnych głodówek po dietę makrobiotyczną. Od filozofii Wschodu po muzykoterapię. Od jogi po ćwiczenia zatrzymujące w organizmie energię. Od ciała po umysł. Oto zbiór leczniczych technik. które mogą uzdrowić zarówno Twoją sferę mentalną. jak i fizyczną. Rak objawia się w Twoim ciele. lecz jego podłoże najczęściej tkwi głęboko w umyśle.

Sprawd

https://woblink.com/ebook/jak-stworzyc-umysl-sekrety-ludzkich-mysli-ujawnione-kurzweil-ray-136483u: https://woblink.com/product-publication/download/136483/epub

Cena:


ISBN

9788373776449: Wydawnictwo

Format

29.2: https://woblink.com/ebook/magia-zwiazkow-czelej-anna-136268u

Cena:


Świnie w kinie?

Autor: Krzysztof Trojanowski

Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

Praca zawiera dokładną charakterystykę r

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/138286/epub

1:

:

Cena:


Neurologia zachcianek. Dlaczego dajemy się złapać w pułapki i jak z przyjemnością zerwać ze złymi nawykami

Autor: Brewer Judson

Za kształtowanie wszystkich nawyków odpowiada większy wzrost dopaminy w naszym mózgu. Ten neuroprzekaźnik może również pomóc nam w przyjemny sposób zerwać ze złymi przyzwyczajeniami i pozwolić na stopniowe tworzenie ich zdrowych odpowiedników. W książce znajdziesz sposoby na pokonanie zachcianek umysłu oraz wyjaśnienie. jak świadomość może łatwo skrócić destrukcyjne nawyki poprzez wzmocnienie samokontroli. Autor uświadamia. jak wyzwolić się od przymusu ciągłego sprawdzania facebooka i instagrama. jedzenia fast foodów oraz objadania się słodyczami. palenia papierosów czy nadmiernego picia alkoholu. Ponadto dowiesz się jak wygrać z uzależnieniem od miłości. gonitwy myśli. stresu. rozpraszaczy (np. telefo

59.5: https://woblink.com/ebook/rozszerzone-oczyszczanie-watroby-i-woreczka-zolciowego-jak-uniknac-wspolczesnych-chorob-andreas-moritz-136708u

Cena:


:

:

Cena:farmakologia pdf, ryszard poprawa, ibuk.pl, małżeństwo z kalendarza, motywacja pracowników pdf, joanna siedlecka biografie odtajnione, banda niematerialnych szaleńców, akademia pana kleksa (cala ksiazka) pdf, janusz trempała psychologia rozwoju człowieka pdf, sztuka pozytywnego myślenia, epidemia alex kava, przewodnik po berlinie pdf, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych pdf, mieszko ty wikingu, starość pdf, krasowski robert, imponderabilium, dyrektor firmy jako lean menadżer pdf, 50 twarzy greya książka pdf, legendy starego krakowa pdf, interpretacja do gór i lasów…