ISBN

9788380838680: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-ze-snow-michal-galwa-126499u

Cena:


ISBN

9788324167739: Wydawnictwo

Format

34.8: https://woblink.com/ebook/smak-ciebie-kristen-proby-julia-wolin-gabriela-iwasyk-126911u

Cena:


Wyjdź za mnie

Autor: Jennifer Hayward

Amerykański biznesmen Nate Brunswick przyjeżdża do Palermo. by kupić pierścień ze szmaragdem. który kiedyś należał do jego dziadka. Gdy zjawia się w domu rodziny Mastrantino. obecnych właścicieli klejnotu. otwiera mu dziewczyna w sukni ślubnej – Mina Mastrantino. To dzień jej ślubu. jednak na twarzy Miny Nate dostrzega łzy. Mina jest zmuszona jak najszybciej wyjść za mąż za człowieka. którego wybrała dla niej matka. bo wedle testamentu ojca dopiero po jej ślubie odziedziczą spadek. Nate’owi robi się żal pięknej Miny i wpada na pomysł innego rozwiązania…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99dalej niż boska cząstka, stymulacja serca, streszczenie opowieść wigilijna szczegółowe, www marekkaminski com, jan misiak, albert oksiędzki, mały książe ebook, leczenie dobra dieta, vi keeland naga prawda, diuna ebook, głód alma katsu, pielęgniarstwo internistyczne, najdłuższa podróż pdf, gra na wielu bębenkach pdf, bruce lipton biologia przekonań pdf…