Alfa Jeden

Autor: Adrianna Biełowiec

Dzięki akceleracji rozwoju technologii kosmicznych. ludność Błękitnej Planety skolonizowała kilka światów typu ziemskiego Drogi Mlecznej. Pozwoliło to także prowadzić badania na przeogromną skalę. Nie zawsze legalne.

Stworzony laboratoryjnie Enril. zwany przez naukowców z placówki Inion Vertex obiektem Alfa Jeden. zamieszkuje Asfarię. technogotycki kompleks mieszczący się na asteroidzie przekształconej przez korporację Starlight. Żyjący w poniżeniu. nieświadomy innej rzeczywistości niż wykreowana przez tajemniczego „Boga”. mężczyzna nie wie. że jego genom stanowi podwaliny pod stworzenie żołnierzy przystosowanych do ekstremalnych warunków kosmicznych. Sens istnienia Enrila ogranicza się do zabijania przysyłanych promami ludzi. których uważa za wrogów bożych.

Alfa Jeden poznaj

27.9: https://woblink.com/ebook/zaslepienie-michal-strakow-aga-lesiewicz-32196u

Cena:


ISBN

9788380644007: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/kosciol-prawoslawny-a-rzeczpospolita-polska-zarys-historyczny-1370-1632-kazimierz-chodynicki-32268u

Cena:


ISBN

9788379767625: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/czarny-amulet-adam-faber-32189u

Cena:


Na kogo wypadnie. na tego śmierć

Autor: Liselotte Roll

Nad jeziorem Valsjön policja odnajduje zwłoki młodego mężczyzny. W pobliskim lesie natrafia zaś na błąkającego się Andersa Levandera. który znajduje się w szoku. Gdy Linn Kalo. terapeutka i żona inspektora Magnusa Kalo. próbuje z nim rozmawiać. mężczyzna staje się agresywny. Kilka dni później zostaje zamordowany. Magnus Kalo odkrywa. że członkowie rodziny Levander od miesięcy po kolei znikają bez śladu.

Na kogo wypadnie. na tego śmierć to druga książka z serii o Magnusie i Linn Kalo.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


1

:

:

Cena:


:

: https://woblink.com/ebook/psychologia-sprzedazy-brian-tracy-32149u

Cena:


EPUB.MOBI

32261: 28.9

https://woblink.com/product-publication/download/32261/epub

:

Cena:tomasz gwóźdź, audiobook torrent pl, dziesięciościan inaczej, kryminały pdf za darmo, nienawidzę cię, ibuk libra wsb, książki o prostytucji, andrzej szczypiorski początek, bez pożegnania mia sheridan, poronienia nawracające, energia węglowa, wojna w liberii, bagdadzie, agnieszka tałasiewicz, gnojaki, poradnik frezera pdf, rodzina borgiów audiobook…