ISBN

9788373776715: Wydawnictwo

Format

19.1: https://woblink.com/ebook/milosc-po-przejsciach-jak-zbudowac-szczesliwy-zwiazek-liszewska-elzbieta-136262u

Cena:


Magia związków

Autor: Czelej Anna

Pierwsza na rynku analiza relacji międzyludzkich w oparciu o chińską filozofię przyrody i Księgę Przemian.

Autorka już od kilkunastu lat zgłębia zasady chińskiej filozofii przyrody i żyje według nich. W oparciu o jedno z najwspanialszych osiągnięć myśli ludzkiej – Księgę Przemian. zwanej Księgą Yi Jing – analizuje przypadki zaburzonych relacji i przedstawia sposoby ich naprawy.

Czy wiesz. że przyczyną toksycznych związków mogą być emocje? 

Według chińskiej filozofii przyrody to właśnie one determinują nasze działanie i postępowanie. a przez to wpływają na wszelkie relacje i są przyczyną ich zaburzeń. Jeśli czujesz. że związki. w których żyjesz: rodzinne. partnerskie czy damsko-męskie. nie są tak naprawdę szczęśliwe. sposobu na ich poprawę poszukaj w naukach chińskich M

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/136271/epub

1:

:

Cena:seria mafijna, bronwyn scott, książka o obozie koncentracyjnym, ten dzień blanka lipińska pdf za darmo, stanisław gołąb, ignacy krasicki najważniejsze utwory, tia louise, oskar i pani róża bryk, filozofia sztuki, prawo rzymskie w pigułce pdf, anatomia pituchowa pdf, chłopcy z placu broni pdf, leopold tyrmand zły pdf, średniowiecze polskie i powszechne, misiołek, problemy mieszkania w igloo, jan misiak, niemiecki w pracy pdf, anna pacześniak, systemy wspomagania decyzji pdf, trudny trup…