Niebo na własność

Autor: Allnutt Luke

Jack jest oczkiem w głowie rodziców. źródłem ich szczęścia i rodzinnej harmonii. Gdy ma trzy lata. zaczyna zachowywać się niepokojąco. Pojawiają się problemy z utrzymaniem równowagi i mówieniem. Nieśmiałe podejrzenia zmieniają się w diagnozę – Jack ma złośliwy nowotwór mózgu. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie dziecka. Zdesperowani i wyczerpani rodzice powoli oddalają się od siebie…

Wyjątkowa powieść o uczuciach wystawionych na próbę. Poruszający obraz tego. jak bolesne doświadczenia najpierw doprowadzają do rozpaczy. a potem dają nadzieję. by ponownie zrzucić w otchłań cierpienia. Jednak nawet w najbardziej zdruzgotanym sercu może odrodzić się nadzieja.

To wyjątkowa historia – pełna miłości. bólu. strachu i… nad

31: https://woblink.com/ebook/nie-ma-mowy-russell-helen-127335u

Cena:


Oblubienica morza

Autor: Michelle Cohen Corasanti

Długo wyczekiwana powieść autorki bestselleru „Drzewo migdałowe”.

Cztery różne osoby. Jedna historia o ojczyźnie i miłości ponad podziałami.

Sara zostaje wypędzona z Rosji z powodu żydowskiego pochodzenia. Próbuje ułożyć sobie nowe życie w Palestynie. Pracując jako pielęgniarka. poznaje lekarza. Yousefa. Na drodze ich miłości stają różnice w pochodzeniu i narastający konflikt palestyńsko-izraelski.

Ameer mieszka w obozie dla uchodźców w Libanie. Udaje mu się wyjechać do USA. gdzie rozpoczyna nowe życie jako naukowiec. Wciąż jednak ścigają go echa przeszłości. 

Rebeka. osiemnastoletnia Żydówka. sprzeciwia się złemu traktowaniu arabskich społeczności przez jej rodaków. Zrywa ze swoim despotycznym narzeczonym. Nie spodziewa się jednak. jak straszne mogą b

109: https://woblink.com/ebook/dermatologia-w-praktyce-czesc-1-magdalena-czarnecka-operacz-128153u

Cena:


ISBN

9788324042944: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/biografia-prawdziwka-pal-karlsen-129990u

Cena:


Czas ucieka

Autor: Wiesława Maciejak

Z fabularnym rozmachem opowiedziana historia o tym. że nie ma miłości bez zaufania i że warto walczyć o swoje szczęście…

Miłość Teresy i Ksawerego kwitnie. Jednak nagła decyzja Ksawerego o podróży do Londynu w sprawach. jak twierdził. zawodowych zmienia plany narzeczonych i zmusza ich do przesunięcia daty ślubu.
Choć odłożony ślub w końcu dochodzi do skutku. a powód wyjazdu wkrótce się wyjaśnia. jego konsekwencje burzą spokój Teresy. Nieoczekiwanie pojawia się dziecko. które komplikuje życie małżonków.

Czas ucieka. a bohaterowie powieści ‚A życie się toczy’ dopisują kolejne lata i kolejne wydarzenia do swoich losów.

Moje życie było banalne. Lata powojenne – trudne i biedne. Potem małżeństwo. macierzyństwo. praca zawodowa. niedająca satysfakcji. Przejście na emeryturę pozwoliło mi zająć się pisaniem. początkowo były to krótkie wspomnienia. opowiadania. wreszcie nabrałam odwagi i napisałam powieść. a właściwie dwie. Może mój przypadek dodam otuchy seniorom. którzy często uważają. że w starszym wieku – już tylko nuda. smutek i oczekiwanie…
Wiesława Maciejak autorka „A życie się toczy”

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8konflikt cypryjski, geometria wykreślna książka, wędrówki childe harolda, katarzyna czech, hiszpański podstawy pdf, co to jest konkluzja, jacek kowalski sarmacja, na ratunek rufiemu, lego city gry online, czy człowiek to zwierze, tomasz gackowski, dziadek do orzechów po angielsku, teresa taczanowska, bartłomiej piotrowski kołysanka, prawdy o kobietach, geopolityczne uwarunkowania bezpieczeństwa polski, cassandra clare królowa powietrza i ciemności, bajki buba…