Potęga pozytywnego przywództwa

Autor: Jon Gordon

Od czasu publikacji bestsellerowej książki zatytułowanej Autobus energii Jon Gordon pracował z wieloma firmami. specjalistami. drużynami akademickimi. szpitalami. szkołami i organizacjami non profit. Doradza liderom. którzy starają się odmienić oblicze swoich firm. organizacji i szkół. zdobyć mistrzostwo kraju. a także zmieniać świat. Prowadził również wywiady z najwybitniejszymi liderami naszych czasów i analizował życiorysy wielu pozytywnych liderów znanych z kart historii − starając się ustalić. jaką drogą podążali do sukcesu.

W niniejszej książce dzieli się z czytelnikami tym. czego się w ten sposób dowiedział. Kreśli przy tym kompleksowy model pozytywnego przywództwa. oparty na sprawdzonych zasadach. przekonujących historiach. prakt

44.9: https://woblink.com/ebook/dlaczego-jeszcze-nie-spisz-w-chris-winter-135578u

Cena:


Kultura języka polskiego

Autor: Andrzej Markowski

Nowe. zaktualizowane i uzupełnione wydanie cenionego i nowoczesnego podręcznika akademickiego z dziedziny kultury języka. Profesor Andrzej Markowski omawia najważniejsze tendencje współczesnej polszczyzny. pokazuje żywe związki zachodzące pomiędzy językiem a kulturą. zapoznaje studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego. Objaśnia. jak zmieniły się warunki socjolingwistyczne i pragmalingwistyczne komunikacji językowej Polaków w ostatnich latach. analizuje aktualne tendencje leksykalne. zwraca uwagę na nowe wyrazy i związki wyrazowe.

Przedmiot Kultura języka polskiego służy zapoznaniu studentów z podstawami teoretycznymi językoznawstwa normatywnego oraz kształtowaniu umiejętności właściwego (tj. poprawnego oraz zgodnego z zasadami et

:

Cena:


Życie. które pokochasz. Jak zawsze czuć się dobrze

Autor: Wynne Abby

Szamańska psychoterapeutka i uzdrowicielka energetyczna zdradza najskuteczniejsze metody. dzięki którym możesz wziąć pełną odpowiedzialność za własne samopoczucie. Dzięki prostym wyjaśnieniom i praktycznym ćwiczeniom podniesiesz poziom samoświadomości i nauczysz się aktywnie pracować ze swoim sercem. umysłem oraz duszą w celu wykreowania transformacyjnych zmian. Uwolnisz się od fizycznego bólu i wykształcisz poczucie bycia obecnym w teraźniejszości. Dowiesz się jak uzdrowić swoje relacje. stworzyć silniejsze granice. uwolnić się od stresu i niepokoju oraz osiągnąć nowy poziom wibracyjnego zdrowia. Stworzysz wokół siebie zdrowsze środowisko oraz wykorzystasz swój pełen potencjał i stworzysz życie. które kochasz. Sprawdź. jak cudownie mieć się dobrze!

24.2: https://woblink.com/ebook/rozmowy-z-hinduskim-mistrzem-zrodlo-twojej-metamorfozy-agnieszka-kawula-136194u

Cena:


ISBN

9788373778955: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/miejski-mnich-shojai-pedram-135860u

Cena:ludwik florek, wyznania św. augustyna, stulecie winnych ci, którzy przeżyli streszczenie, ebook genetycy pdf chomikuj, anczyc, meine kampf, lenin ossendowski, jakub niedbalski, dorota klus stańska, poezja religijna, gra o tron audiobook download, idealny mężczyzna pdf, henryk pająk pdf, nicholas sparks pdf, de courtenay, test 8 klasisty matematyka pdf, łukasz malik, sprawdziany klasa 2, anna karwińska, jezu ty się tym zajmij książka…