Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:


Odzyskać miłość

Autor: Georgie Lee

Jane Rathbone mieszka z bratem i jego nowo poślubionążoną. Chociaż pozornie niczego jej nie brakuje. czuje się opuszczona i samotna. W dzieciństwie straciła rodziców. potem do Ameryki wyjechał jej ukochany. Jasper. Jane pogodziła się z tym. że nie wyjdzie za mąż. i postanawiła zadbać o swoją przyszłość. Wkrótce zyskuje zaufanie brata i z sukcesami inwestuje jego pieniądze.

Pewnego dnia podczas aukcji Jane nabywa budynek. cieszący się dużym zainteresowaniem największych kupców Londynu. Jednym nich jest Jasper. który właśnie wrócił do Anglii. Jane postanawia przedstawić mu propozycję nie do odrzucenia…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788381472418: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/awaria-michal-komarnicki-141201u

Cena:nowa psychologia sukcesu pdf, kamieniarz camilla lackberg pdf, melodia miłości, wojciech wrzosek, testy diagnostyczne w fizjoterapii, efekt lucyfera. dlaczego dobrzy ludzie czynią zło?, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, mroczne intrygi tom 2 pdf, resocjalizacja penitencjarna pdf, testy z matematyki klasa 6 pdf, przyroda klasa 4 zadania, tadeusz bartoś żona, marzena nykiel rodzina, elita brayshaw high, uziębło, ćwiczenia angielski dla dzieci pdf, samo sedno zespół, boska cząstka książka, tango mrożek online, kolodko blog, filozofie pozytywizmu, dycht…