ISBN

9788379247592: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/poza-trasa-rafal-urbanelis-28207u

Cena:


Ironia losu

Autor: Katarzyna Misiołek

Marzena wierzy. że wciąż jeszcze ma kontrolę nad swoim sielankowym. od dawna poukładanym życiem. Mąż to jedno. kochanek to zupełnie inna bajka – tak sobie przynajmniej wmawia. Jednak uwikłana w romans z młodszym mężczyzną. który zajmuje coraz więcej miejsca w jej życiu. dzień po dniu traci dobre relacje z najbliższymi. kłamie. kręci. plączę się… Mąż długo niczego nie podejrzewa. kochanek robi się z kolei coraz bardziej nachalny. wręcz toksyczny. Twierdzi. że się w Marzenie zakochał. ale czy to na pewno jest miłość?

Zakazany związek nabiera tempa. wciąga bohaterów w wir wydarzeń. nierozerwalnie splatając ich losy. Szarpanina emocjonalna Jacka i Marzeny przypomina szaloną jazdę górską kolejką. w tle Hubert – mąż. który coraz mniej wie o własnej ukochanej. Podgryzana w

29.9: https://woblink.com/ebook/achromatopsja-artur-chmielewski-28619u

Cena:


1

:

:

Cena:


Skała

Autor: Louis de Wohl

I wiek. Judea. Cesarstwo Rzymskie.

Wielki mistrz i grono jego uczniów.

Wśród nich młody rybak.

Odważny. porywczy. przywódczy.

Broni swego mistrza i… zapiera się go.

Widzi jednak więcej. Zostaje jego zastępcą.

Od teraz zamiast ryb łowi… dusze.

To Shimon Bar Jonah

– Kefas – Petrus – Skała… święty.

Ale to dopiero sam początek.

Tak się wszystko zaczęło i trwa do dziś.

To historia Kościoła. jakiej nie znacie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu

Cena: 19.9


ISBN

9788379766413: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/okiem-stanczyka-waldemar-lazuga-28653u

Cena:wydawnictwo pzwl, zaginiona pilipiuk, anna wiatr, likwidatorzy czarnobyla. nieznane historie, polscy autorzy chomikuj, czarodziejska góra pdf, bitwa wśród gwiazd, moj torin, cesarz meksyku, poruszyć niebo i skyrim, panna dziedziczka, peru brazylia, juzef wybicki, beata pawlikowska pdf, recepta na dobre zdrowie, kowal prawdziwa historia pdf, gierusz podręcznik samodzielnej nauki księgowania, jakub gończyk pies, dorota brzezińska, reduta ordona audiobook, inteligencja emocjonalna goleman pdf…