Geografia społeczna Polski

Autor: Grzegorz Węcławowicz

Prezentowana książka. bazując na dorobku metodologicznym i koncepcyjnym światowej geografii społecznej. ma za zadanie przedstawić sytuację w Polsce – pierwszych dziesięcioleci 21 wieku. Celem autora jest. na tle uwarunkowań historycznych i „historii współczesnej”. pokazanie wymiaru przestrzennego podstawowych procesów i zjawisk politycznych. gospodarczych i społecznych kształtujących obraz i strukturę współczesnego społeczeństwa polskiego.

Przyjęto założenie. że książka będzie miała charakter syntezy merytorycznej badań nad zróżnicowaniami społeczno-przestrzennymi prowadzonymi w Polsce przez geografów. socjologów. politologów. urbanistów i planistów przestrzennych. Zamierzeniem jest. aby była to synteza stanu wiedzy na tema

24: https://woblink.com/ebook/delectorzy-olga-rzepa-138376u

Cena:


Nie powiem

Autor: Clare Empson

Pewnego dnia Catherine straciła zdolność mówienia. Przeżyła tak głęboką traumę. że nie jest w stanie przemówić – nawet do męża. dzieci i przyjaciół. Lekarze twierdzą. że jedynym sposobem. by odzyskała mowę. jest przeanalizowanie przez nią przeszłości. Catherine musi więc zacząć od początku – od niego. Od Luciana. Miłości swojego życia.

Poznała go na pierwszym roku studiów. Wciągnął ją do elitarnego kręgu swoich przyjaciół. których cały świat kręcił się wokół imprez i wielkich pieniędzy. Tworzyli idealną parę. Aż do tej strasznej nocy. gdy wszystko się rozpadło…

Mimo upływu lat Catherine i Lucian nie są w stanie zapomnieć o sobie i o tym. co wydarzyło się wiele lat temu. Kiedy odkryją całą prawdę. ich życie znów stanie pod znakiem zapytania. Czy mają szansę znów być razem. czy również i tym razem konsekwencje mogą okazać się tragiczne?

Wciągająca. mroczna. wstrząsająca. Fascynująca opowieść o sile wstydu i milczenia. – Laura Marshall. Dawna znajoma

Fenomenalny debiut! Mroczna. uzależniająca opowieść. która łamie serce i nie pozwala o sobie zapomnieć. – Ruth Hogan. Strażnik rzeczy zagubionych

Porywająca. emocjonalnie prawdziwa historia. Do samego końca nie odkrywa wszystkich tajemnic. – Sophie Kinsella

Mroczna. zachwycająca. oryginalna i absolutnie druzgocząca. Clare Empson ma pióro jak marzenie: zwięzły. wyrafinowany styl. w którym ani jedno słowo się nie marnuje. Uwielbiam tę książkę. – Francesca Jakobi. Bitter

Odurzająca. elegancka. porywająca opowieść. Powrót do Brideshead opowiedziany przez pryzmat Wielkich kłamstewek. – Lex Coulton

Pasjonująca. niezapomniana powieść. w której milczenie mówi więcej niż słowa i nikt nie jest tym. za kogo się podaje. Urzekła mnie od pierwszego zdania. – Elisa Lodato. An Unremarkable Body

W tej subtelnej historii pobrzmiewają echa Powrotu do Brideshead. Autorka z wielką wrażliwością analizuje tragiczne skutki romansu skazanego na porażkę. Fascynująca powieść. – Karen Perry. Girl Unknown

Mroczna opowieść o miłości. – Daily Mail

Clare Empson przez wiele lat zbierała doświadczenie w krajowej prasie. opisując wszystko od upadków banków inwestycyjnych po herbatkę z Barbarą Cartland (wszystko na różowo. z ciastem włącznie). Osiem lat temu przeprowadziła się na południe Anglii i zaczęła prowadzić bloga lifestylowego countrycalling.co.uk. Idylliczna okolica zainspirowała ją do napisania pierwszej powieści – okazuje się. że każdy raj ma swoje mroczne oblicze.

Clare mieszka z mężem i trójką dzieci na granicy hrabstw Wiltshire i Dorset.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


ISBN

9788381194952: Wydawnictwo

Format

4.9: https://woblink.com/ebook/proba-syntezy-powstania-wielkopolskiego-1918-19-tadeusz-wiktor-fenrych-140943u

Cena:


:

:

Cena:ile stron ma felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, tragedia sofoklesa krzyżówka, royal korona ze stali pdf, jednostka języka, maria theiss, budowa i czynności życiowe organizmów sprawdzian klasa 5 chomikuj, czarodziejska góra mann, wiedźmin audiobook mp3, andrzej kojder, intj co to, skandaliści dzisiaj, darmowe-ebooki, kuzynki pilipiuk, luc besson, mój anioł – e.p. may, wykłady z filozofii dziejów, james kalat biologiczne podstawy psychologii pdf…