Prawo przyciągania

Autor: Diana Palmer

Callaghan Hart jest surowym. prostolinijnym ranczerem. Po odejściu z wojska Cal oddał się pracy na rodzinnym ranczu. które prowadzi razem z braćmi. Cal uchodzi za samotnika i rzadko opuszcza posiadłość. a po zawodzie miłosnym unika zaangażowania.

 

Kiedy bracia zatrudniają młodą Tess Brady. postanowienie Cala zostaje wystawione na ciężką próbę. Tym bardziej że Tess wydaje się skromna. szczera i ma wiele współczucia dla słabych i potrzebujących.

 

Cal zbyt wiele jednak przeszedł. aby tak łatwo dał się zwieść pozorom…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788366133129: Wydawnictwo

Format

22: https://woblink.com/ebook/halloween-zabawa-czy-zagrozenie-andrzej-ks-zwolinski-140232u

Cena:


Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

Autor: Jason Fung

Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to. jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy. ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca. zastoinowa niewydolność serca. udar. niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2. zajmując się jej główną przyczyną. dietą. Udowadnia. że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec. Z książki dowiesz się. dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem. prowadząc do znacz

34.8: https://woblink.com/ebook/milosna-mowa-kwiatow-andrzej-jankowski-gill-davies-gill-saunders-140300u

Cena: Gill Saunders


Bo wolność krzyżami się mierzy

Autor: Zygmunt Matuszak

Publikacja przedstawia dzieje wojsk polskich w czasie II wojny światowej. Zespół autorów – historyków wojskowości pracujących pod kierunkiem profesora Zygmunta Matuszaka – opisuje najbardziej zacięte walki stoczone przez żołnierzy z orzełkami na hełmach. Poszczególne części książki dotyczą działań jednostek Wojska Polskiego i Korpusu Ochrony Pogranicza w 1939 roku. walk Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. bojów stoczonych z Niemcami na froncie wschodnim oraz zmagań członków ruchu oporu w okupowanej Polsce. W pracy wiele uwagi poświęcono działaniom na najniższych szczeblach taktycznych – to właśnie z tej perspektywy najlepiej widać heroizm i poświęcenie żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej.

Wydawnictwo:

Cena:otylia jędrzejczak książka, lipidy pdf, uniwersum metro 2033, mapw, sykulski leszek, pułapki myślenia audiobook chomikuj, mózg a zachowanie pdf, badanie fizykalne w pielęgniarstwie pdf, pewniak gimnazjalny fizyka, mózg ćwiczy, stary człowiek i morze książka pdf, otwórz oczy sinicka pdf, powinowactwo biologia, molicka, metoda pnf pdf, e książki po polsku, aleksander żabczyński już nie zapomnisz mnie…