Ostatni worek cementu

Autor: Mateusz Wieczorek

Pewnego dnia Colton Avila. młody pracownik agencji ubezpieczeniowej. przypadkowo trafia w sam środek wojny mafijnej. Tak właśnie będzie wyglądał początek końca jego dotychczasowego. spokojnego życia… Chłopak musi błyskawicznie dostosować się do panujących w tym światku bezwzględnych reguł. by stać się profesjonalnym płatnym zabójcą. Szyta grubymi nićmi intryga. w którą właśnie został wplątany. ma pomóc bossowi Hugonowi Wellsowi wrócić na szczyt. Może się to jednak okazać dużo trudniejsze. niż początkowo się wydaje…

W tej tragikomicznej opowieści pełnej najczarniejszego humoru spod znaku Tarantino. mafijny światek jednocześnie fascynuje. śmieszy i przeraża. Kim tak naprawdę jest Colton. a kim są jego ofiary? Skąd wziął się niewidzialny i ekscent

20: https://woblink.com/ebook/cierpienia-mlodej-hany-katja-gorecan-136976u

Cena:


ISBN

9788365778895: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/biala-ksiega-blockchain-pawel-oksanowicz-138301u

Cena:


1

:

:

Cena:


Na weekend czy na zawsze?

Autor: Sue MacKay

Rodzice Kelli marzą. by została żoną pewnego miłego i dobrze ustawionego prawnika. Wbrew jej woli ma on towarzyszyć jej na zbliżającym sięślubie brata. Na szczęście przełożony Kelli. doktor Mac Taylor. proponuje. że pojedzie z nią na ślub jako jej narzeczony. Między obojgiem od pewnego czasu iskrzy. Podczas trwającej trzy dni uroczystości na pięknej nowozelandzkiej wyspie Mac i Kelli przeżywają szalony romans. Kelli zakochuje się w Macu. ma wrażenie. że on dla niej także stracił głowę. Ale po powrocie do Auckland Mac zachowuje się tak. jakby nic się nie wydarzyło…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.9941 dni nadziei książka, wowa wołodia władimir, joanna jax zanim nadejdzie jutro, życie to bajka, prawo karne międzynarodowe, terapia muzyką, angielski dla średnio zaawansowanych, audiobook chłopi, ciało stephen king, danusha goska, mroczna tajemnica, francois villon wielki testament, resnick halliday pdf, iwona kurz, wespazjan trybun rzymu, gta v mapa części statku kosmicznego, prawdziwa historia internetu, fizjologia konturek pdf, wypalone dzieci…