Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

Autor: Karol May

Szatan i Judasz: U stóp puebla. Tom 8

„Szatan i Judasz” to 11-tomowy cykl przygodowy autorstwa Karola Maya. twórcy słynnego Winnetou. Indiański wódz pojawia się.by wraz z innymi znanymi bohaterami wspólnie odbyć niebezpieczną podróż pełną ekscytujących przygód.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Wysokie Progi

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Bohaterką książki jest Magda Nieczajówna. aktorka. córka właściciela sklepu z mięsem na Powiślu w przedwojennej Warszawie. Podczas podróży statkiem poznaje Ksawerego Runickiego. którego posiadłość Wysokie Progi zostanie wystawiona na licytację z powodu długów. Mężczyzna prosi Magdę o rękę wyznając prawdę o kiepskiej sytuacji finansowej i o szansie straty domu.

Kobieta zgadza się i wychodzi za niego.lecz dopiero później uświadamia sobie jaki ogromny błąd popełniła.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


ISBN

9788381254311: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/glod-danuta-gorska-alma-katsu-133848u

Cena:


Ryzyko akcji notowanych na GPW

Autor: Wiesław Dębski

Pomiar i analiza ryzyka inwestycyjnego odgrywają istotną rolę podczas podejmowania decyzji na rynku finansowym. Pomagają inwestorom oraz zarządzającym portfelami oceniać efektywność dokonywanej inwestycji. Są również wykorzystywane w różnego rodzaju analizach porównawczych. pomiędzy spółkami. branżami. krajami oraz w analizach symulacyjnych przy tworzeniu określonych scenariuszy inwestycyjnych. Dla inwestorów ważne jest zatem ryzyko zarówno w sensie historycznym (oszacowane na podstawie określonej próby danych historycznych). jak i przyszłe ryzyko inwestycyjne. Czy na podstawie przeszłości można jednak prognozować przyszłość? Na ile prawdopodobne jest spełnienie się sporządzonej prognozy (ryzyka. stopy zwrotu) na podstawie zebranej próby danych histor

29.9: https://woblink.com/ebook/futbolowa-rewolucja-keoghan-jim-133621u

Cena:klasyfikacja budżetowa 2018 paragrafy, gabriel pdf, emo sapiens, cobel, baronówna, pod wulkanem lowry, zimbabwe język, piotruś pan pdf, blanka lipińska kolejne 365 dni chomikuj, ciupek, hiszpański podstawy pdf, hajstry, ciekawostki matematyczne. skarbnica zadziwiających rozrywek, staś ossowski, anatomia człowieka książka, opowieści z dzikich pól, wais-r, gta 5 mapa części statku kosmicznego, rainbow six siege poradnik, sługa boży pdf, motyw x, czując agnieszka jucewicz…