ISBN

9788381470209: Wydawnictwo

Format

28: ht

Cena:


ISBN

9788380322745: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/ostaniec-czyli-ostatni-swiadek-jerzy-w-borejsza-134798u

Cena:


Dawid Copperfield

Autor: Karol Dickens

Powieść posiada wiele wątków autobiograficznych.

Dawid rodzi się półsierotą; po kilku latach matka poznaje mężczyznę. za którego wychodzi za mąż. jednak nie jest to małżeństwo szczęśliwe. Dawid zostaje odesłany przez ojczyma do szkoły. w której jest maltretowany przez nauczyciela. Po śmierci matki trafia do pracy do fabryki; ciężko pracuje. żyje w nędzy; w końcu ucieka do swej ciotki Betsy Trotwood. którą pamięta z opowiadań matki i niani Peggotty.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


Zmiany klimatu

Autor: Mark Maslin

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

 

Zmiany klimatu w przystępny sposób wyjaśniają. w jaki sposób człowiek wpływa na klimat planety. Teoria dotycząca zmian klimatu jest jedną z nielicznych naukowych idei. która każe nam myśleć o zmianie podstaw współczesnego społeczeństwa. Autor nie tylko relacjonuje debatę na ten temat. lecz także wyjaśnia. dlaczego temat budzi takie kontrowersje. Jakie są rozwiązania tego problemu? Jaka przyszłość czeka naszą planetę? Czy opisywane zjawiska przyniosą wkrótce koniec świata. jak uważało wielu ekologów w latach 80. i 90. XX w.?

 

*

 

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na t

32.9: https://woblink.com/ebook/przeblysk-robert-rient-134116u

Cena:kontratyp audiobook, felek alkoholik, modele komunikacji marketingowej, położnictwo i ginekologia bręborowicz pdf, co to oligarchia, helena sęk, kostrzewa miedzianobrody, kompetencje diagnostyczne nauczyciela, chłopi drzewo genealogiczne, dzieci na śniegu, opracowanie antygona, japoński słownik, szansa vi keeland, szkodniki w ogrodzie prezentacja, woźny dawniej, dziewiaty mag, retoryk, słuchaj swojego serca pdf, metro 2033 poradnik eurogamer…