ISBN

9788379007974: Wydawnictwo

Format

21.9: https://woblink.com/ebook/czerwona-woda-opowiesc-wakacyjna-mariusz-bylinski-28254u

Cena:


Stalowe słupy powłokowe

Autor: Sławomir Labocha

Celem książki jest przedstawienie podstaw obliczania i kształtowania konstrukcji słupów powłokowych na podstawie doświadczeń własnych autorów – niejednokrotnie pionierskich w tym zakresie na rynku polskim. W książce główny nacisk położono na aspekty aplikacyjne. Zagadnienia mechaniki stalowych słupów powłokowych oraz zasady kształtowania i obliczania innowacyjnych konstrukcji zilustrowane zostały wieloma praktycznymi przykładami.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 69


ISBN

9788379999064: Wydawnictwo

Format

32.5: https://woblink.com/ebook/sowa-samuel-bj-rk-28759u

Cena:


Old Surehand (Tom I). Old Surehand. Tom I

Autor: Karol May

Książki Karola Maya przyciągają czytelników ekscytującymi przygodami rozgrywającymi się w dzikich i malowniczych sceneriach Dzikiego Zachodu. „Old Surehand” to seria opowieści. której głównym bohaterem jest ów tajemniczy myśliwy. W rozwiązaniu jego rodzinnej tajemnicy pomagają mu Old Shatterhand i Winnetou. Cała trójka przeżywa przy tym wiele emocjonujących i mrożących krew w żyłach przygód. wielokrotnie ocierając się o śmierć w starciach z Indianami i niedźwiedziami grizzly.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21żółwie aż do końca pdf, dźwięk mowy, idiograficzne, kozub neurolog, joanna concejo, pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne pdf, darmowe pdf, minecraft gry online, tango śmierci, metal gear solid 2 substance, tajemnicza śmierć, modlitwa o wschodzie, ostatnia dziewczyna, grzeczność w komunikacji językowej pdf, czytelnia online, zarządzanie ryzykiem kredytowym pdf…