Jak oni komentują?!

Autor: Tomasz Gawędzki

– Finały NBA w latach 90-tych w TVP bez panów Szaranowicza i Łabędzia oraz słynnego zawołania „Hej. hej. tu NBA!”?

– Mecze reprezentacji Polski przed erą Borka i Hajty bez emocji w głosie pana Dariusza Szpakowskiego?

– Nieudawana walka kolarzy z własnymi organizmami na trasach wielkich tourów bez jedynego w swoim fachu duetu Jaroński – Wyrzykowski?

– Dalekie loty Adama Małysza i Kamila Stocha bez wzniosłych słów panów Babiarza i Szaranowicza?

To by się nie mogło udać!

Komentatorzy sportowi w świadomości kibiców są tak ważni. że nie sposób przeżywać w pełni zawodów sportowych bez ich głosów w tle. Mają zarówno swoich sympatyków. jak i przeciwników. Jedni ich uwielbiają. inni wyszydzają. sugerując nawet. że czas najwyższy zniknąć

49.9: https://woblink.com/ebook/l-f-c-125-lat-david-cottrell-william-hughes-chris-mcloughlin-john-hynes-140813u

Cena: William Hughes


Jak zbudować efektywny dział marketingu?

Autor: Piotr Golczyk

W jaki sposób chaos może generować zysk w firmie? Czy należy płacić pracownikom za to. że popełniają błędy i dlaczego należy to robić? Jaką rolę odgrywa współczynnik KDB i czym kierują się ludzie. dla których jest ważny?

Na te i mnóstwo innych pytań znajdziesz odpowiedź w tym nietypowym poradniku. To pierwszy biznesowy stand-up. który kopie. drażni i śmieszy jednocześnie. Dużo konkretnej wiedzy. błyskotliwych pomysłów i mnóstwo argumentów twardych jak kamienie – oto idealny oręż do walki o pozycję marketingu w firmie.

Autor wbija kij w mrowisko. Pokazuje. jak model organizacji oraz fałszywe przekonania marketerów wpływają na sprawność marketingu. Proponuje więc w książce konkretną kurację. Sądzę. że nadsze

9.9: https://woblink.com/ebook/pozostan-ze-mna-panie-ks-leszek-smolinski-140932u

Cena:


ISBN

9788381192750: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/bitwa-pod-zbarazem-1649-marek-rogowicz-140945u

Cena:


1

:

:

Cena:


Pan dr

Autor: Sylwia Janik

Tamara jest nie tylko cenionym psychologiem. ale też oddaną przyjaciółką. która stara się wspierać Elizę. gdy ta przechodzi trudne chwile: jej ukochany po ciężkim wypadku samochodowym trafia na oddział intensywnej opieki medycznej i zapada w śpiączkę. W tych właśnie okolicznościach Tamara poznaje Oliwiera. chirurga. który zaczyna ją coraz bardziej intrygować. I gdy wydaje się. że ta rozwijająca się w błyskawicznym tempie znajomość ma szansę przerodzić się w niemal idealny. szczęśliwy związek. wszystko nagle się komplikuje…

Tamara jest przekonana. że osoby z jej najbliższego otoczenia uknuły jakąś tajemniczą intrygę przeciwko niej. Ktoś ją śledzi. grozi jej niebezpieczeństwo i nie wie. czy może jeszcze komukolwiek zaufać. Czy uda jej się rozwiązać tę zagadkę? Czy lu

27: https://woblink.com/ebook/klara-o-dziewczynce-ktora-spiewala-po-francusku-wojciech-stankowski-141190u

Cena:krystyna koziołek, rozmowy z seryjnymi mordercami, serce i mózg, dawca przysięgi 2 pdf, legenda o wieżach kościoła mariackiego, judo historia, alternatywna przyszłość europy gra, nasza szkapa pdf, jenn mckinlay, św hildegarda książki pdf, negatyw szczęścia, dar duszy, sekret elizy, norweski dziennik, obiektywnie subiektywnie, aleksandra rak, ignatowicz prawo rzeczowe, kierunki geograficzne ćwiczenia, ostatni pocałunek pdf, jaka może być książka, między bajki włożyć frazeologizm, aleksandra majda, praktyczne metody osiągania sukcesów pdf…