Miesięcznik ZNAK nr 757: Kochać. chronić. uprawiać

Autor: autor zbiorowy

Szacuje się. że co 20 min z powierzchni Ziemi znika jeden gatunek roślin lub zwierząt. często zanim jeszcze zdążyliśmy go poznać. Wymierają geny. gatunki oraz ekosystemy. a tym samym zanika bioróżnorodność. która odgrywa tak istotną rolę w utrzymaniu równowagi życia na zamieszkiwanej przez nas wszystkich planecie. Czy da się pogodzić postęp technologiczny z ochroną środowiska? W jakim stopniu nasze decyzje żywieniowe wpływają na zróżnicowanie gatunków? Jak docenić bioróżnorodność w swoim najbliższym otoczeniu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 14.9


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380838697: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/bylem-bogiem-pawel-widomski-126491u

Cena:boże dopomóż, jak zostać komentatorem sportowym, ludowa twórczość artystyczna, robert łoś, czy życie pełne wyrzeczeń może być szczęśliwe?, ciekawostki o sanktuarium w gietrzwałdzie, samorząd powiatowy, zagubione dusze, zoja mackiewicz, bitwa nad jeziorem pejpus, zupa z jeża, arabski książe, kocie historie audiobook, modelowanie cyfrowe, pismo święte ebook…