ISBN

9788301183974: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/shadery-zaawansowane-programowanie-w-glsl-karol-sobiesiak-piotr-sydow-18012u

Cena: 0


Po bandzie

Autor: Jakub Winiarski

„Po bandzie” to pierwszy kompleksowy polski poradnik dla pisarzy początkujących. średniozaawansowanych. a także dla tych. którzy uważają się za zaawansowanych i myślą. że o pisaniu wiedzą już wszystko.
Z książki dowiesz się między innymi:
– jak zacząć i jak doprowadzić swój pisarski projekt do szczęśliwego końca
– jak wykreować fascynujących. niezapomnianych bohaterów 
– jak ułożyć fabułę. poprowadzić narrację i zbudować najlepszy możliwy dialog 33: https://woblink.com/ebook/honor-mi-nie-pozwala-waclaw-holewinski-18351u

Cena:


Trening świadomego śnienia. Techniki mindfulness. joga snu i buddyjskie medytacje na uważne życie

Autor: Charlie Morley

Ta ekscytująca książka znakomitego młodego nauczyciela i hipnoterapeuty oczaruje wszystkich tych. którzy zafascynowani są możliwością zarówno świadomego snu. jak i świadomego życia. Radośnie zwiedzając świadomość. przytomne śnienie i buddyzm. Charlie Morley delikatnie zachęca umysł czytelnika do przyjęcia założeń jogi snu dotyczących prawdziwego przebudzenia. Jest w stanie doprowadzić do świadomego śnienia lekko. prosto i odpowiednio dla każdego. a co najważniejsze. sprawia to. że proces jest łatwy do zrozumienia. Książka jest ekscytującą eksploracją teorii i praktyki zarówno tradycji zachodnich. jak i buddyzmu tybetańskiego. Nie tylko omawia praktykę marzeń sennych. ale również pokazuje nowe. innowacyjne ćwiczenia medytacyjne: medytację przytomnej uwagi (mindfulness meditation). ćwiczenia świadomego snu. zarówno według tradycji zachodniej. jak i buddyzmu tybetańskiego. oraz techniki świadomego spania. zwane przytomną uwagą przy zasypianiu i wybudzaniu (hypnagogic and hypnopompic mindfulness). Książka opiera się na ponad 12-letnim doświadczeniu autora i analizie setek warsztatów marzeń sennych. które Charlie prowadził na całym świecie – w buddyjskich świątyniach czy podczas festiwalów taneczno-muzycznych. Korzystając z 3-stopniowej struktury: Podstawy. Ścieżka. Wzrastanie. autor przedstawił czytelnikowi solidną porcję wiedzy: historię świadomego śnienia i korzyści z jego praktykowania; nowatorskie badania z marzeń i snu współczesnych naukowców; sposoby wejścia na drogę praktyki; wiele informacji o proroczych snach. świadomym życiu. doświadczeń poza ciałem i kwantowym śnieniu. Mimo że książka oferuje wiele możliwości. jak uczynić świadome śnienie wartościowym i coraz lepszym. to podstawowym jej celem jest nauczenie chcących wejść na tę ścieżkę. jak wykorzystać poznane umiejętności. by wstąpić na drogę rozwoju psychicznego i duchowego. Ta książka jest dla wszystkich tych. którzy chcą się obudzić. zarówno w swoich marzeniach i życiu na jawie.

Wydawnictwo: ILLUMINATIO

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/18778/epub

1:

:

Cena:arystoteles polityka pdf, susskind, piotr tomza, dekalog nawałki, uczeń zagrożony niedostosowaniem społecznym, spełniony, audiobook darmowe, lekkie porażenie mózgowe, statystyka w excelu, wilmowska iwona, metody badań w psychologii, książka o pablo escobar, potęga kiedy pdf, zmysłowe dziewczyny, otwórz oczy pdf…