Zostań ze mną

Autor: Anna Karpińska

Długo wyczekiwana kontynuacja historii. której nie sposób zapomnieć…

Matka i jej niemal czterdzieści lat temu oddana do adopcji córka zaczynają się do siebie zbliżać. Ale w życiu nic nie jest proste. Droga do pojednania. zrozumienia i wybaczenia okazuje się wyboista. tym bardziej że każda z kobiet. tak bliskich i tak dalekich sobie jednocześnie. boryka się z własnymi problemami. 

Bożena jest poważnie chora i uwikłana w skomplikowane relacje z adopcyjną córką. Dagmara stara się utrzymać przejętą w spadku księgarnię i posklejać życie rodzinne. przeżywając jednocześnie uczuciowe wzloty i upadki. 

Czy uda im się odnaleźć drogę do siebie? Ile zależy od losu. a ile od nas samych?. pyta autorka. prowadząc czytelnika krętą drogą ludzkich uczuć i charakterów. 

Zostań ze mną to powieść nie tylko o Bożenie i Dagmarze. ale i o ich rodzinach i przyjaciołach. Czy wystarczą dobre chęci. żeby posadzić wszystkich przy wspólnym stole? Może jednak los nie okaże się łaskawy?

‚Zostań ze mną’ to drugi tom cyklu ‚Księgarnia pod Flisakiem’. Pierwsza tom. ‚Odnajdę Cię’. na wiele tygodni podbił listy bestsellerów.

Anna Karpińska (ur. 1959) – ukończyła politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. uczyła studentów. była dziennikarką. wydawała książki. prowadziła firmę. Ma męża. trójkę dorosłych dzieci. synową. zięcia i troje wnucząt – Krzysia. Adasia i Weronikę. Mieszka w Toruniu. weekendy spędza na wsi. przynajmniej raz w roku podróżuje gdzieś dalej. by naładować akumulatory. Książki pisuje przy kuchennym stole. Jak sama mówi: Nie żałuję niczego. (…) Bez zdarzeń. ludzi. zajęć. wrażeń nie byłoby ani mnie. ani moich bohaterów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Pierwszy taniec

Autor: Izabela Żak

Książka pt.’Pierwszy Taniec’ to pierwszy na rynku polskim poradnik tańca dla nowożeńców. Dedykowany przede wszystkim nowożeńcom. ale skierowany do par. czy singli. chcących rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Książka krok po kroku poprowadzi przez wszystkie etapy przygotowań skupiając się na istotnych szczegółach – od zaplanowania nauki. poprzez wybór metody nauczania. instruktora. rodzaju tańca. muzyki. po pomoc w urozmaiceniu wystąpienia.

Oczywiście oprócz praktycznych wskazówek. w książce znaleźć można również:

  • pomocne. sprawdzone metody i porady Z BEZPŁATNYM DOSTĘPEM DO FILMÓW ON-LINE;
  • gotowe utwory muzyczne z dopasowanym rodzajem tańca;
  • odpowiedzi na pytania. których nie udzieli żadna szkoła tańca:

– czy Pierwszy Taniec jest kon

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


ISBN

9788328705906: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/male-historie-rodzinne-tomasz-bialkowski-31539u

Cena:


Król Duch. czy Królowie-Duchy?

Autor: Ignacy Matuszewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. „„Król-Duch”. uważany przez długi czas za mętny chaos majaczeń „obłąkanego” na wpół artysty. staje się. dzięki wytrwałym pracom kilku krytyków – czcicieli Słowackiego. z każdym rokiem przejrzystszy. jaśniejszy i zrozumialszy dla ogółu”. Ignacy Erazm Stanisław Matuszewski (1858-1919) – krytyk literacki. współpracownik „Przeglądu Tygodniowego”. kierownik literacki „Tygodnika Ilustrowanego”. autor artykułów w czasopiśmie „Witeź”. kierownik działu humanistycznego Encyklopedii Orgelbranda. prezes Towarzystwa Literatów i Dziennikarzy. Syn Ignacego. powstańca styczniowego. i Eufemii z Lisieckich. O

:

Cena:


Niepowtarzalni z Wielkopolski

Autor: dr n. wet. Włodzimierz Andrzej Gibasiewicz

Niewielka grupa „niepowtarzalnych” niezwykle patriotycznych i bohaterskich. godnych podziwu i naśladowania a jednocześnie bardzo skromnych i prawych obywateli.

Książka ta związana jest z propozycją Autora wmurowania TABLICY PAMIĘCI na frontonie siedziby Wielkopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Poznaniu. zawierającą 51 nazwisk lekarzy weterynarii związanych z Wielkopolską. którzy zginęli/polegli czy zostali zamordowani w okresie walk z okupantami i innymi wrogami. ponad 70 lat temu.

Niepowtarzalni” ginęli nie tylko na froncie – w walkach nad Bzurą czy pod Monte Cassino. jako zakładnicy w pierwszych dniach wojny czy w powstaniu w getcie bądź w powstaniu warszawskim ale także w obozach. czy zamordowani strzałem w tył głowy w Katyniu. Charkow

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


List z przeszłości

Autor: Mairi Wilson

Wypełniona sekretami i intrygującym zwrotami akcji wspaniała opowieść o odkrywaniu tajemnic przeszłości

W przeciągu kilku dni serce Lexy Shaw rozpada się na milion kawałków. a jej świat legnie w gruzach. Najpierw w tragicznym wypadku ginie jej matka. Kilka dni później umiera ukochana niania matki z dzieciństwa – Ursula. Ku swojemu zdziwieniu. dziewczyna staje się jedyną spadkobierczynią starszej pani.

Kiedy Lexy porządkuje dokumenty Ursuli. natrafia na informację. która każe jej zwątpić we własne pochodzenie i sprawia. że kobieta rusza w poszukiwaniu utraconej tożsamości do Afryki.

Dopiero w egzotycznym Malawi Lexy odkrywa. że przez wiele lat żyła w kłamstwie. a jej życiu zaczyna zagrażać poważne niebezpieczeństwo.

__

Uderzająco szczera

44.9: https://woblink.com/ebook/spolka-komandytowa-monika-nieradka-bernaciak-joanna-rodek-kietlinska-benedykt-dominik-rubak-32153u

Cena: Joanna Rodek-Kietlińska


ISBN

9788301194475: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/dydaktyka-specjalna-joanna-glodkowska-31993u

Cena:zespół maltretowanej żony, ostacyzm, marek sarjusz-wolski, europa universalis 2 poradnik, metodyka edukacji polonistycznej, format ebook, autor nawróconego w jaffie, żywi i martwi, detektyw pozytywka tekst pdf, królestwo popiołów sarah j maas, leszek herman biblia diabła, pamiętnik felka parerasa cała książka pdf, wydawnictwo katowice, przygody młodego przyrodnika, wais r podręcznik pdf, teoria wszystkiego książka, podstawy biotechnologii przemysłowej pdf…