Papierowe pieniądze

Autor: Ken Follett

Tim Fitzpeterson. wiceminister. powinien lepiej dobierać sobie kochanki. Urocza rudowłosa nieznajoma jest bardzo piękna. ale niestety – podstawiona. Miejscowy gangster planuje skok na furgonetkę przewożącą banknoty przeznaczone do zniszczenia. Bogaty inwestor. Felix Laski. będzie musiał wybierać między

 

kłopotami osobistymi a biznesowymi. A młody reporter „Evening Post”. Kevin Hart. stanie przed łamigłówką. która może przynieść mu pierwszą stronę… albo kosztować karierę. Wszystko kręci się wokół kosztów… I wielkiego przekrętu. za który komuś przyjdzie słono zapłacić.

 

Wartka akcja i jej niespodziewane zwroty. Seks. pieniądze i gangsterka.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 29


Metody CAD i AI w inżynierii elektrycznej

Autor: Adrian Nocoń

Rozwiązania oparte na metodach sztucznej inteligencji (AI). w szczególności w odniesieniu do napędów elektrycznych i maszyn elektrycznych pracujących w systemie elektroenergetycznym. znalazły obecnie stałe miejsce w praktyce inżynierskiej. Zaistniała wobec tego potrzeba kształcenia kadry inżynierskiej w tym zakresie.

Publikacja ta. będąca częścią serii „MASZYNY ELEKTRYCZNE” zawiera ćwiczenia i przykłady pogrupowane według zagadnień takich przykładowo. jak:

-ALGORYTMY GENETYCZNE: estymacja parametrów modelu matematycznego obcowzbudnego silnika prądu stałego.

-SZTUCZNE SIECI NEURONOWE: neuronowy estymator prędkości obrotowej silnika prądu stałego albo: 

-LOGIKA ROZMYTA I RO

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9


ISBN

9788365994011: Wydawnictwo

Książka bezpośrednio odnosi się do 100 rocznicy przyznania praw wyborczych kobietom. Przyjęta forma. określona tytułem „Jej opowieści”. oddaje w pierwszym rzędzie głos bohaterkom historii: obszernie cytowane są teksty programowe i wspomnieniowe aktywistek ruchu feministycznego tworzącego się na przełomie XIX i XX w. Opowieści dotyczą przede wszystkim środowiska tworzącego Związek Równouprawnienia Kobiet. a później Ligę Kobiet Pogotowia Wojennego. nie brak jednak odniesień do aktywności pań związanych z innymi środowiskami politycznymi. Pierwszoplanowymi bohaterkami są: Paulina Kuczalska-Reischmit. Maria Dulębianka. Kazimiera Bujwidowa. Zofia Daszyńska-Golińska. Justyna Budzińska-Tylicka. Zofia Moraczewska. Gabriela Balicka.

Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie. czy walka o prawa wybo

29.99: https://woblink.com/ebook/corki-ksiezniczki-jean-sasson-127912u

Cena:


Za horyzont

Autor: Tomasz Pindel

A gdyby tak stworzyć nową Polskę? Choćby w odległej Brazylii? Tu głód i nędza. a tam złoto i brylanty w takiej obfitości. że ziemia aż świeci i po zmroku nie trzeba zapalać światła! Tak przynajmniej mówią krążący po wsi agitatorzy.

Galicyjscy chłopi w Brazylii. legioniści na Haiti. Mrożek w Meksyku. żołnierze Andersa w Argentynie czy młodzi ludzie. którzy przypadkiem trafili do Chile i już tam zostali. Tomasz Pindel rusza na nieznany ląd: przeczesuje archiwa i literaturę. dociera do różnych pokoleń emigrantów i słucha ich niezwykłych historii. Dlaczego uprawa yerba mate stała się w Argentynie polską specjalnością? Na czym polegała polsko-niemiecka rywalizacja w Brazylii? Jak układały się relacje emigrantów z Indianami? Dlaczego mianem polacas określa się prostytutki? Jak pisarz Bobkowski

31.5: https://woblink.com/ebook/african-studies-forging-new-perspectives-and-directions-nina-pawlak-hanna-rubinkowska-aniol-izabela-will-128056u

Cena: Hanna Rubinkowska-Aniol


Naznaczona

Autor: Adelia Saunders

Przemierzająca najpiękniejsze miasta świata historia o sile przeznaczenia

Magdalena ma niepokojący dar. Widzi słowa wypisane na ciele ludzi. których spotyka. Imiona. daty. szczegóły z życia opisują miłość. śmierć i grzechy. które popełnili.

Kiedy w Paryżu poznaje Neila. jest zaintrygowana. że na policzku ma wypisane jej imię. W mieście przebywa też jego ojciec. który chce odkryć prawdę o swej zmarłej matce. słynnej pisarce. która porzuciła go tuż po urodzeniu.

Chłopak zakochuje się w Magdalenie. urzeczony jej bladymi oczami i tajemniczą aurą. Ona sama rozpaczliwie próbuje naprawić błędy po śmierci najlepszej przyjaciółki. bo wie. że dzięki swojemu darowi mogła zapobiec tragedii.

Przypadek albo przeznaczenie splatają losy trójki bohaterów. a dar Magdaleny może być

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99detektyw pozytywka lektura pdf, tonąca w błękicie pdf, jolanta zasępa wiek, kombinat zbrodni, południe hiszpanii, mróz ekstradycja, dotyk crossa 5 pdf, brida paulo coelho, maciej jędrusik, konfident donosiciel, zarządzanie marketingiem, darwin o powstawaniu gatunków, książka minimalizm, szewczyk dratewka porazińska, personalny krzyżówka, klasyfikacja budżetowa 2018 tekst jednolity, nowoczesne kompendium chemii pdf, bartosz rakoczy, ekshibicjonista co to, z samym sobą…