Psi dar

Autor: Claire Guest

Claire pamięta tamten dzień doskonale – pojechała z psami za miasto. żeby pospacerować. Ale Daisy nie chciała wysiąść z auta. Labradorka. zazwyczaj spokojna i trzymająca dystans. kilka razy szturchnęła Claire nosem w pierś. Podczas spaceru Claire nie mogła przestać o tym myśleć. Na wszelki wypadek poszła jednak do lekarza: kolejne badania wykazały. że miała głębokiego. trudnego do zdiagnozowania raka piersi.

Dobrze wiedziała. że zanim zauważyłaby na tyle niepokojące objawy. żeby wybrać się do lekarza. byłoby za późno. Claire postanowiła wykorzystać zdolności swojej labradorki.

Dzięki swojemu wykształceniu (studiowała biologię i psychologię) i ogromnej miłości do psów. Claire zrozumiała. że psy takie jak Daisy mogą uratować o wiele więcej istnień ludzkich. Założyła więc fundację Med

29.9: https://woblink.com/ebook/kuchnia-swiata-dla-diabetykow-dorota-drozd-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anna-jedrzejec-30585u

Cena:


Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce

Autor: Grażyna Białopiotrowicz

Buduj swój wizerunek profesjonalnie. skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to. jak jesteśmy odbierani przez innych. pracujemy przez całe życie. Chcemy tego. czy nie wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd. ubranie. zachowanie. sposób prowadzenia rozmowy. a także działania. jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób. z którymi się kontaktujemy. a obraz ten to nic innego. jak nasz wizerunek. W jaki sposób kreować swój wizerunek? Jak budować pozytywne relacje z ludźmi? Co robić. by emocje. jakie wywołujemy nam sprzyjały? Jak prowadzić interesującą rozmowę? Jak się ubrać. by zrobić

:

Cena:


ISBN

9788365740144: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/

Cena:


Za zasłoną

Autor: Carver Alan Ames

Z całą pewnością nie przyszedłem tu. żeby wam mówić. jak macie postępować. Nie mam takiego prawa. (…) Chciałbym się tylko z wami podzielić wskazówkami danymi z nieba. Tak jak pomogły one mnie. podobnie mogą pomóc i wam w waszej wierze i waszym życiu.

Fragment

Współczesny mistyk. Carver Alan Ames. który doświadcza objawień i jest świadkiem niezwykłych cudów. od wielu lat dzieli się świadectwem spotkania żywego Boga. Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata.Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości. mocy sakramentu pojednania. wartości małżeńskiej bliskości. a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada. w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 25.9arabska wiosna skutki, krzysztof jajuga, wojciech witkowski, szyndler, dzieje polski tom 2, chemia nowej ery 3 pdf, ja inkwizytor. głód i pragnienie, inwazja wojtek miłoszewski, eurokod 7 pdf, konflikty współczesnego świata, komiks dla dzieci pdf, orzeszkowa cham, severski christine, krzysztof polek, ewa kocój, kuba koisz, the manga guide…