Duch Zagłady

Autor: Graham Masterton

Kobieta z wyprutymi wnętrznościami. rozszarpani na strzępy i poćwiartowani ludzie to pierwsze ofiary tajemniczej zjawy. która niespodziewanie pojawia się w Ameryce. niosąc śmierć i zniszczenie. Walka z demonem. swobodnie przemieszczającym się w czasie i przestrzeni. wydaje się beznadziejna. Jasnowidz Harry Erskine jest przekonany. że to kolejne wcielenie straszliwego Misquamacusa. wyrównującego rachunek za wszystkie krzywdy doznane przez Indian od białych. Apokalipsa zatacza tymczasem coraz coraz szersze kręgi. Wielkie miasta – Las Vegas. Chicago. Nowy Jork – zamieniają się w sterty gruzów całe budynki wraz z ludźmi zostają wciągnięte w głąb ziemi. Harry. jego duchowy przewodnik. indiański szaman Śpiewająca Skała oraz dawna przyjaciółka Karen stają do śmiertelnej rozgrywki z potworem. którego w przeszłości dwukrot

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788374534932: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/warszawskie-pasaze-krzysztof-rutkowski-125703u

Cena:


Ostatnie konklawe

Autor: Marcin Wolski

Marcin Wolski wraca do tematyki swej debiutanckiej powieści „Agent Dołu”. W niespokojnym zagrożonym kryzysem świecie w Watykanie odbywa się kolejne konklawe. Nieoczekiwanie ważną role zaczyna odgrywać na nim mało znany kardynał. którego szanse rosną z każdym kolejnym głosowaniem. W pewnym momencie okazuje się że jest to doskonale zakonspirowany emisariusz piekieł. Nieuchronny zda się bieg wydarzeń próbuje odwrócić dość przypadkowo skompletowany zespół – suspendowany ksiądz. zakonnica która utraciła pamięć. scenografka z telewizji o dość libertyńskich poglądach. jej znajoma charakteryzatorka – lesbijka . pisarz. który z trudem przezwyciężył chorobę alkoholowa i zakonnik komandos. Czy starczy im sił aby pokonać Moce Ciemności

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena:


ISBN

9788363444082: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/reportaze-z-warszawskiego-getta-perec-opoczynski-125414u

Cena:


ISBN

9788301198657: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/problemy-humanisty-jozef-pieter-124549u

Cena:kusząca pomyłka pdf, ekg książka, neuronauka o podstawach człowieczeństwa, neuroanatomia, kamienie na szaniec ebook, metro last light solucja, test na wierność, cudze pieniądze, choroby wieku dziecięcego, ousider, kazuo ishiguro nie opuszczaj mnie, ekstradycja mroz, kroniki marsjanskie, maciej wiszniewski, testament mróz pdf…