Grzechy ojców

Autor: Ruth Rendell

To była brutalna. okrutna zbrodnia. popełniona szesnaście lat temu…

Po tym. jak zmasakrowano toporem bezradną staruszkę w jej własnym domu. Herbert Painter. złota rączka pani Primero. został osądzony i skazany. Nadinspektor Wexford jest pewien. że powieszono właściwego człowieka. Jednak wielebny Archery ma wątpliwości… ponieważ jego syn zamierza poślubić piękną. błyskotliwą córkę Paintera. Pomału. krok po kroku. zaczyna odkrywać tajemnice z przeszłości i dochodzi do konkluzji. że czasami zbrodnia rodzi zbrodnię…

Mieszając się w życie świadków. którzy wiele lat temu byli przesłuchiwani w sprawie o morderstwo pani Primero. budzi coś więcej niż duchy przeszłości.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 30.9


ISBN

9788365846938: Wydawnictwo

Format

34.3: https://woblink.com/ebook/leki-z-glowa-kiedy-sa-niezbedne-a-kiedy-mozna-pozwolic-cialu-leczyc-sie-samemu-andrew-weil-136710u

Cena:tylko niewinni, syper, virion obława audiobook, ślepowidzenie peter watts, książki o czołgach, kobieta 50+, niezbity dowód, niezbity dowód, winna alicja sinicka pdf, łapiński szmata, nowenny na cały rok, portret dziewczynki, gąsienice przykładowe gatunki, wypracowanie katarynka, kluczowy świadek, pożegnanie jesieni, tylko sprawiedliwość online, krzyżówki dla dzieci do wydruku, oczy ciemnosci…