Cztery pory śmierci

Autor: Olga Warykowska

Podczas premierowego koncertu ‚Czterech Pór Roku’ Antonio Vivaldiego w Filharmonii Wrocławskiej główny skrzypek- solista pada martwy na scenę. Śledztwo prowadzi Amadeusz Wagner. otyły flecista (czyli najbardziej pogardzany muzyk w orkiestrze). który myśli i rozumuje swoim żołądkiem

w odróżnieniu do innych detektywów. Flecista szukając prawdy zagłębia się w mroczny świat artystów wrocławskich i przy okazji odkrywa wiele niepokojących sekretów.

Kryminał kulinarno-muzyczny. który niejednego widza przyprawi o dreszcze.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 12


Może Estera

Autor: Katja Petrowskaja

Książka „Może Estera” powraca w wersji elektronicznej. z nową okładką w serii z Żurawiem.

Czy jej prababka ze strony ojca naprawdę nazywała się Estera? Czy w 1941 roku to ona została sama w pustym kijowskim mieszkaniu. po tym jak jej rodzina uciekła z miasta? Czy ktoś słyszał. jak z dziecięcą naiwnością zwróciła się w jidysz do niemieckich żołnierzy? A może ktoś stał w oknie i patrzył jak zastrzelili ją bez cienia emocji?

Pełna białych plam historia rodzinna. którą opowiada Petrowska. to materiał na powieść historyczną. Jej dziadek działał w podziemiu rewolucyjnym w Odessie. Brat dziadka. Judasz Stern. został w 1932 roku skazany na śmierć za próbę zamachu na radcę ambasady Niemiec w Moskwie. Jeden z jej pradziadków założył w Warszawie sierociniec dl

:

Cena:


ISBN

9788373776401: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/praktyczne-nlp-anusz-flavio-136487u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:


ISBN

9788328710559: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


Pogrzeb na zamówienie

Autor: Anthony Horowitz

Autor bestsellerowych Morderstw w Somerset powraca!

Zaplanowała własny pogrzeb. ale czy spodziewała się. że wkrótce zginie?

Gdy sześć godzin po ustaleniach w sprawie własnego pogrzebu umiera kobieta. Daniel Hawthorne. były policjant i krnąbrny detektyw. który pilnie strzeże własnych tajemnic. zabiera się do pracy. U swego boku ma niechętnego towarzysza. który po raz pierwszy styka się ze światem prawdziwej zbrodni. Razem spróbują rozwiązać jedną z najbardziej niezwykłych zagadek kryminalnych.

Żaden z nich jeszcze nie wie. że wkraczają na niebezpieczną ścieżkę. krętą i pełną niespodzianek. z których każda ma kolor krwi…

Mocnymi stronami najnowszej powieści Horowitza są intryga i zaraźliwa żywiołowość. – „Daily Telegraph”

Wynosi rozgrywkę na olimpijski szczyt. -„Guardian”

Dodając do urzekającej intrygi kryminalnej typową dla siebie dawkę energii. Horowitz zaciera granicę między faktem a fikcją. – „Financial Times”

Cudownie zabawna. wciągająca i trudna do zdefiniowania. A Hawthorne to intrygująca postać! -„Daily Express”

Horowitz niezaprzeczalnie jest geniuszem budowania intrygi. -„Metro”

Staroświecko-nowoczesna powieść detektywistyczna. Znakomita! -„Nudge”

Wartka intryga. pełna nieprzewidywalnych zwrotów. -„Times”

Pogrzeb na zamówienie to intrygujący labirynt kryminalnej opowieści. od której trudno się oderwać. -„Real Crime Magazine”

Bystrzy czytelnicy. którym po pierwszych paru stronach tej powieści przyjdzie na myśl. że znają rozwiązanie. mogą być pewni. że Horowitz ofiarował im ledwie pierwszy z wielu wspaniałych i cudnie opakowanych prezentów. -„Kirkus Reviews”

Jedna z najlepszych i najbardziej wciągających powieści detektywistycznych tego roku. Satysfakcjonująca na każdym poziomie. – Written by Sime.

Znakomita powieść detektywistyczna. o intrydze pełnej zaskakujących zwrotów. które każą czytelnikowi nieustannie zgadywać. kto jest zabójcą. – NZ Booklovers.

Trzyma się konwencji klasycznego thrillera. a jednocześnie wydaje się nowa i oryginalna. Moim zdaniem to świeża. niewiarygodnie wciągająca lektura. a słowo. którego chcę użyć. brzmi: zachwycająca! – Bibliomaniac.

Jedna z najbardziej oryginalnych książek. jakie zdarzyło mi się czytać. Trzymająca w napięciu. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. aż do ostatnich stron zmusza czytelnika do snucia domysłów. Gorąco polecam. i to bez najmniejszego wahania. – Splashes Into Books.

Literacki przysmak od pierwszej do ostatniej strony. – Harriet Devine.

Uzależniająca lektura! Kupujcie. nie zwlekajcie! – Me and My Books.

Wybitnie wciągająca fabuła powieść. Po prostu mnie zachwyciła! – Lavender Books.

Spośród wszystkich powieści. które czytałem. ta oparta jest na najbardziej nietypowej koncepcji. – The Stacked Shelf

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 30.9


Świt między dobrym i złym

Autor: Marta Krajewska

Od kiedy Bratmił rozpoczął nauki u Chaberki. oboje mają ręce pełne roboty. W chacie kowala coś harcuje nocami i pozbawia gospodarzy snu. Należąca do rybaków krowa nagle traci mleko. jakby ktoś rzucił na nią urok. Kłopoty zdają się nie mieć końca. opiekunka jednak nie załamuje rąk. ale beznamiętnie egzekwuje prawa boskie i ludzkie.

Bratmił obawia się. że może się stać równie bezwzględny jak Chaberka. a jednocześnie zdaje sobie sprawę. że rola opiekuna tego wymaga. Chłopiec zaczyna się bać. że albo zatraci siebie. albo nie sprosta pokładanym w nim nadziejom.

Początek nauki jest niczym świt. Jeszcze nie wiadomo. czy nadchodzący dzień będzie pełen smutku. czy radości. O świcie wszystko jest możliwe. a Bratmił musi wybrać właściwie.

Marta Krajewska ponownie zabiera nas do

34.9: https://woblink.com/ebook/dzieci-ksiezy-marta-abramowicz-136725u

Cena:mihrimah, batalion czołgów, kraniec świata sapkowski pdf, ebook abonament, nieodnaleziona audiobook, 945 kc, królestwo longobardów, niebycie, scenariusz przedstawienia dla dzieci, biblioteka on line, metodologia badań psychologicznych brzeziński, hubert kaszyński, szkoła neuronów, dykcik, tabliczka dzielenia do 100 do druku, każde martwe marzenie mobi chomikuj, logistyka miejska pdf, kali linux pdf, apokryf juliana, teresa famulska, repetytorium angielski pdf, michał szurek…