ISBN

9788301200800: Wydawnictwo

Format

89: https://woblink.com/ebook/ekonomia-miedzynarodowa-tom-2-maurice-obstfeld-paul-r-krugman-marc-j-melitz-135659u

Cena: Paul R. Krugman


ISBN

9788324056019: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135846/epub

1: Autor

:

Cena:


Na krawędzi

Autor: A.F. Brady

Gdzie jest granica między zdrowiem psychicznym a szaleństwem?

Samantha James jest najlepszą terapeutką w nowojorskim ośrodku dla psychicznie chorych. Jest też alkoholiczką. ale potrafi to ukryć przed innymi pracownikami i pacjentami. Jednak wraz z pojawieniem się Richarda. tajemniczego pacjenta z kryminalną przeszłością. na perfekcyjnym wizerunku Sam pojawia się rysa. Pomiędzy tym dwojgiem rozpoczyna się dziwna i ryzykowna gra. Wkrótce nie wiadomo już. kto jest pacjentem. a kto terapeutą…

Połączenie ‚Lotu nad kukułczym gniazdem’ i ‚Dziewczyny z pociągu’.

‚Wciągająca i ostra jak brzytwa debiutancka powieść Brady ukazuje świat tonącej kobiety. która desperacko próbuje utrzymać głowę nad wodą.’

‚Publishers Weekly’

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena:


ISBN

9788301202071: Wydawnictwo

TECHNIKA PISANIA I PREZENTOWANIA PRZYRODNICZYCH PRAC NAUKOWYCH to znakomity praktyczny przewodnik dla adeptów nauk przyrodniczych. prezentujących wyniki swoich badań. Są w nim wskazówki. jak skonstruować publikację. jak przygotować maszynopis wydawniczy zgodnie z wymogami wydawców krajowych i zagranicznych. w warunkach rosnącej konkurencji o miejsce na łamach liczących się periodyków naukowych. Zawiera również informacje dotyczące innych form prezentacji. odczytu. posteru – z wykorzystaniem metod wizualnych i programów multimedialnych. Może też być przydatny osobom publikującym prace z innych dziedzin. a także redaktorom czasopism i wydawnictw książkowych.

W obecnym. piątym już wydaniu. szczególną uwagę zwrócon

39.9: https://woblink.com/ebook/manhattan-beach-jennifer-egan-133838u

Cena:


ISBN

9788373777996: Wydawnictwo

Format

35.3: https://woblink.com/ebook/cztery-filary-zaufania-jak-uwierzyc-w-siebie-ludzi-boga-i-zycie-vanzant-iyanla-136176u

Cena:synagoga szatana pdf, m jak milosc peb, 1000 słów włoski pdf, historia filozofii tatarkiewicz, renata kim mąż, call of duty ww2 pamiątki, neonatologia świetliński pdf, mudry pdf, artur bocheński, robert po angielsku, marzena żylińska, jak ruszyć z miejsca, ten dzień blanka lipińska pdf pobierz, angielski matura ustna pdf, piraci z karaibów na krańcu świata pl, friend-zoned, algorytmy i struktury danych pdf…