Król w Nieświeżu

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Jest rok 1784. Książę Karol Radziwiłł. najpotężniejszy magnat litewski i jeden z najpopularniejszych arystokratów w Rzeczpospolitej. przebywa na zamku w Nieświeżu. Jego życie jest pozbawione wszelkich zmartwień. pełne luksusu i nieograniczonych zabaw. Sytuacja zmienia się. gdy do księcia dociera wiadomość. iż pragnie złożyć mu wizytę sam król Stanisław August Poniatowski. Karol Radziwiłł z dużą niechęcią. ale musi przyjąć monarchę.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


https://woblink.com/product-publication/download/137492/epub

1:

:

Cena:


Serce z guzików

Autor: Andrzej Marek Dębkowski

Temat drugiej wojny światowej pojawia się w literaturze wielokrotnie. Opisano już bohaterstwo jej uczestników. aspekty życia codziennego. złe i dobre decyzje polityków. cierpienie i śmierć żołnierzy. nikczemność i odwagę.

A jednak książka Andrzeja Dębkowskiego. o jakże znamiennym i romantycznym tytule „Serce z guzików” wnosi do wojennego tematu coś nowego. Opisuje bowiem miłość dwojga młodych ludzi Andrzeja i Aliny – która potrafi przeciwstawić się wrogim okolicznościom i trwać ponad przeciwności losu. Oczywiście. zjawisko miłości w czasie wojny nie jest czymś nadzwyczajnym. Wiele było związków. które połączyły ludzi na dobre lub na złe w czasie wojennej zawieruchy. Część z nich stanowiło przeżycie emocjonalne. które miało b

:

Cena:


ISBN

9788328710863: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/teatr-pod-bialym-latawcem-ilona-golebiewska-136478u

Cena:


Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Wideo to dla nas zwykle krótkie. zarejestrowane telefonem filmy albo superprodukcje z ogromną ilością efektów specjalnych. Jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś stworzyć filmu. ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Tworzenie i obróbka filmów dla dzieci to Twój pierwszy krok do świata wideo. Poznasz Adobe After Effects CC 2017 i dowiesz się. jak korzystać z warstw. czym są maski. do czego służą klatki kluczowe. Nauczysz się montować film z kilku innych. dodawać ścieżkę dźwiękową. Zobaczysz także. jak proste jest wykonywanie animacji oraz ich łączenie z filmem. a dodawanie takich efektów jak ogień to nie tylko domena wielkich wytwórni filmowych. ale coś. z czym bez problemu sobie poradzisz. Czołówka i napisy końcowe. ciekawe

9: https://woblink.com/ebook/krucjata-modliwy-modlitewnik-maria-od-bozego-milosierdzia-137498u

Cena:


Powoli

Autor: Brooke McAlary

Powoli. nie pędź tak! Ciesz się życiem! Bestsellerowy poradnik dla wszystkich. którzy chcą odnaleźć swój rytm i delektować się każdą chwilą. Kontynuacja rewolucyjnej Prostoty. Siły codziennych rytuałów Brooke McAlary.

Masz wspaniałą rodzinę. odnosisz sukcesy w pracy i tyle osób zazdrości ci pięknego domu? Tylko dlaczego się tym nie cieszysz? Dlaczego źle sypiasz w nocy i wciąż nie możesz pozbyć się stresu? Masz tyle planów. tyle rzeczy do zrobienia i stale brakuje ci czasu. To nie jest dobry rytm. To nie jest TWÓJ rytm!

Aby się o tym przekonać. zwolnij i ogranicz aktywność. Oddziel zachcianki od potrzeb. uwolnij się od nadmiaru rzeczy. skoncentruj na tym. co tu i teraz. wybieraj świadomie. Poczuj zapach deszczu. wsłuchaj się w wiatr. chwyć za rękę ukochaną osobę. Być może sądzisz. że to kiepski pomysł i prosta droga do życiowej porażki?

Brooke też tak myślała. gdy pewnego dnia jej idealne życie straciło sens. a jednak podjęła to ryzyko. Teraz swoim doświadczeniami dzieli się z milionami słuchaczy i czytelników. Droga ku życiu we własnym rytmie nie jest łatwa. ale dzięki praktycznym radom zawartym w tej książce krok po kroku dotrzesz do celu.

Brooke McAlary – autorka dwóch bestsellerowych poradników. producentka i gospodyni jednego z najpopularniejszych podcastów w kategorii „Health/Self-Help” na iTunes. Jej program The Slow Home ma już ponad milion pobrań.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9philip roth amerykańska sielanka, pamiętnik z powstania warszawskiego wolne lektury, szewczyk dratewka pdf za darmo, opowieść podręcznej margaret atwood pdf, monika kassner, anne b. ragde, popiół i diament, seks poradnik, harry potter i książe półkrwi ebook, powieść teodora tomasza jeża, rozwiedzeni w kościele, poradnik montera elektryka, andrzej selerowicz…