Po pierwsze: ZYSK

Autor: Mike Michalowicz

Wyobraź sobie. że to nie ty służysz swojej firmie. lecz ona służy tobie. Wyobraź sobie. że na kolejnej inwestycji wreszcie zarobisz. Wyobraź sobie. że możesz sobie tę rentowność zagwarantować.

To wszystko jest możliwe. a osiągnięcie takiego stanu rzeczy jest łatwiejsze. niż mogłoby ci się wydawać. Mike Michalowicz. autor ponadczasowych bestsellerów The Pumpkin Plan. Start-up bez pieniędzy oraz Surge. opracował nieszablonowy system zarządzania przepływami środków pieniężnych. dzięki któremu dziesiątki małych firm wyrwały się ze spirali śmierci i momentalnie osiągnęły rentowność. Teraz możesz to zrobić i ty dzięki zaktualizowanemu i rozszerzonemu wydaniu tej książki.

Michalowicz szczerze i w interesujący sposób tłumaczy. dlaczego tradycyjna reguła znana z r

Wydawnictwo: Media Rodzina

33: https://woblink.com/ebook/bohaterowie-hochsztaplerzy-opisywacze-dariusz-libionka-laurence-weinbaum-125425u

Cena: Laurence Weinbaum

30: https://woblink.com/ebook/czternascie-nut-krzysztof-landa-jan-bielecki-124619u

Cena: Jan Bielecki

Tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. Korespondencja wojenna rodziny Finkelsztejnów (1939-1941)

Autor: Ewa Koźmińska-Frejlak

Listy – skoncentrowane często na sprawach z punktu widzenia zewnętrznego obserwatora drobnych. napisane językiem zanurzonym w rodzinnej historii. nasycone emocjami – dokumentują siłę łączącej Finkelsztejnów więzi.

Są także ważnym źródłem informacji na temat środowiska. w którym przed wojną byli oni osadzeni: żydowskich dziennikarzy. literatów. aktorów. muzyków. artystów plastyków czy wreszcie działaczy społecznych i politycznych.

…Po prostu tęsknota nachodzi nas jak ciężka choroba. a w okresie świąt czy jakichś uroczystych dni rodzinnych. gdy napływają wspomnienia razem przeżytych szczęśliwych chwil.

26.99: https://woblink.com/ebook/dziennik-lowcy-przygod-etiopia-szymon-radzimierski-125696u

Po pierwsze: ZYSK

Autor: Mike Michalowicz

Wydawnictwo: Media Rodzina