ISBN

9788394189617: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/alfa-jeden-adrianna-bielowiec-32215u

Cena:


ISBN

9788380644250: Wydawnictwo

Format

3: https://woblink.com/ebook/o-falszywej-historii-jako-mistrzyni-falszywej-polityki-jozef-szujski-32290u

Cena:


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:


ISBN

9788324050291: Wydawnictwo

Format

38.9: https://woblink.com/ebook/pysznosci-z-roslin-pawel-ochman-32295u

Cena:


Świat kupek

Autor: Terry Pratchett

Czarująca opowieść dla czytelników w każdym wieku (ale zwłaszcza dla młodego Sama Vimesa). pióra panny Felicity Beedle. czołowej autorki literatury dziecięcej w Świecie Dysku.

Z ‚Niucha’: 

„Punktualne przybycie zyskało mu aprobujące skinienie Sybil. która delikatnie wręczyła mężowi nową książkę do czytania Młodemu Samowi. Vimes spojrzał na okładkę – tytuł brzmiał ‚Świat kupek’. Kiedy żona zniknęła. ostrożnie przekartkował zawartość. No tak. trudno. trzeba pogodzić się z faktem. że świat poszedł naprzód i dzisiaj bajki prawdopodobnie nie mówią o małych skrzących się istotkach ze skrzydłami. Przewracając kartkę po kartce. odkrył nagle. że ten. kto napisał tę książkę. z pewnością wiedział. jak sprawić. by takie dzieciaki jak Młody Sam śmiały się do bólu brzucha. Ten kawałek o spływaniu rzeką nawet u niego wywołał uśmiech. Ale. choć rozdzielany skatologią. znajdował się tam całkiem ciekawy materiał o zbiornikach szamba. szambonurkach i asenizatorach. i w jaki sposób psie odchody pomagają najlepiej wygarbować skórę oraz inne rzeczy. co do których człowiek nie sądził. by kiedykolwiek ich potrzebował. ale raz poznane jakoś blokują się w umyśle.”

Opowieść cudownie staroświecka i zabawna… Pratchett wtrąca mnóstwo żartów. Jego znakomita proza. w połączeniu z ujmującymi ilustracjami Petera Dennisa. sprawiają. że książka ta stanowi znakomity wybór do czytania na głos. 

„Evening Standard”

Terry Pratchett był uznanym pisarzem. twórcą bestsellerowego cyklu książek o Świecie Dysku. z których pierwsza – ‚Kolor magii’ – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku. ‚Pasterska korona’. została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród. między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9


:

: https://woblink.com/ebook/psychologia-sprzedazy-brian-tracy-32149u

Cena:


Salon sukien ślubnych

Autor: Rachel Hauck

Dwie kobiety. które dzielą dziesięciolecia i olśniewająca suknia ślubna kryjąca pewien sekret…

Opowieści Cory i Haley przeplatają się w czasie w cieniu ukochanego sklepu ślubnego: historia Cory przenosi czytelnika do lat 30-tych.  historia Haley dzieje się w czasach współczesnych. Choć tak się różnią. obie pomogą innym odnaleźć marzenia. gdy ich własne legną w gruzach. Muszą wyruszyć w pełną sekretów podróż. odkryć moc swoich marzeń i magię codziennej miłości. A towarzyszyć im będzie pewna niezwykła suknia ślubna…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 35.9opowieści niewiernej, o dobrym jedzeniu, bezpłatne audiobooki, żuk grabarz, igor bajka, słownik zapożyczeń, teraz matura biologia vademecum, najgrubsza książka, mroczne intrygi tom 2 pdf, któż jest jak bóg, nana (powieść), repetytorium fizyka, tango interpretacja, geografia osadnictwa, gaździk ortopedia…