Nekros

Autor: Ewa Domańska

Zagadnienie statusu martwego ciała/szczątków oraz postępowania z nim/i staje się obecnie coraz ważniejszym tematem dyskusji i etycznych dylematów ze względu na wykorzystywanie ciała jako rezerwuaru organów i jako materiału biologicznego (biopolityka). Duży wpływ na wzrost zainteresowania szczątkami mają także nasilające się problemy z zarządzaniem ciałami w przypadkach katastrof naturalnych. ataków terrorystycznych. masowych mordów i epidemii. Zagadnieniami tymi zajmuje się szybko rozwijająca się transdyscyplina badań określana jako „studia nad martwym ciałem” (dead body studies) i w jej właśnie ramach lokuje się Nekros. Autorka stawia tezę. że przyszłość myślenia o człowieku zależy między innymi od tego. jak przedstawiciele różnych dyscyplin poradzą sobie z przeformułowaniem rozumienia

59: https://woblink.com/ebook/praktyczna-analiza-powlamaniowa-adam-ziaja-31928u

Cena:


Remember Me Forever

Autor: Sara Wolf

Minęły trzy miesiące. odkąd Isis Blake nie widziała Jacka Huntera. Chłopak. którego być może/w pewnym sensie/na pewno kochała. zniknął po śmierci swojej przyjaciółki Sophii. pozostawiając pustkę nie do wypełnienia. Isis chce być szczęśliwa. więc wypełnia ją kłamstwami. uśmiecha się dzielnie i rozpoczyna nowe życie na uniwersytecie w Ohio.
Lecz rozpaczliwie tęskni za Jackiem.
Dręczy ją poczucie winy z powodu śmierci Sophii.
I dopada ją przeszłość: na uczelni pojawia się Will Cavanaugh. chłopak. który zna jej mroczną tajemnicę. I perfi dnie to wykorzysta… Chyba że przeszkodzi mu Jack.
Lecz najpierw Jack musi przekonać Isis. że na nią zasługuje. Czy pokona brutalną stronę swojej natury? I czy ochroni dziewczynę. bez której nie potrafi ju

29.8: https://woblink.com/ebook/playing-the-millionaire-sandi-lynn-gabriela-iwasyk-32907u

Cena:


Trylogia Czasu. Błękit szafiru

Autor: Kerstin Gier

Drugi tom fenomenalnej Trylogii Czasu. Gwendolyn Shepherd to Rubin – ostatnia z dwanaściorga podróżników w czasie. Choć trafiła pod opiekę tajnej organizacji. Strażnicy traktują ją z wrogością i wręcz uważają za szpiega. Gwen nie może ufać nikomu. a tymczasem czekają na nią coraz trudniejsze misje. W boleśnie krótkim czasie musi opanować całą masę rzeczy. które mają jej umożliwić przetrwanie w przeszłości. Zwłaszcza że hrabia de Saint Germain najchętniej by ją udusił przy filiżance herbatki. a nieziemsko przystojny Gideon raz ją uwodzi. a raz odtrąca. Gwen musi znaleźć sposób. by rozwikłać zagadkę chronografu bez jego pomocy.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32.2


Najwspanialsze widowisko świata

Autor: Richard Dawkins

„Barbarzyńcy stoją u bram”. jak pisał John Brockman we wstępie do książki Nauka a kreacjonizm. Trudno w to uwierzyć. ale prawie wszędzie na świecie z roku na rok zmniejsza się stopień akceptacji teorii ewolucji i coraz powszechniej daje się słyszeć głosy. że to „tylko teoria”. Świadomie lub nie (choć bardzo często z pełną premedytacją) ludzie mylą różne znaczenia słowa „teoria” i zapominają – lub nie chcą wiedzieć – że ewolucja jest teorią w takim samym znaczeniu jak teoria heliocentryczna czy teoria grawitacji. Ewolucja jest faktem.

Takie niepokojące zjawiska obserwujemy nie tylko w państwach zacofanych i islamskich teokracjach. ale nawet w krajach najbardziej rozwiniętych i cywilizowanych. Tę niechlubną statystykę ot

:

Cena:


ISBN

9788381190084: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/sciezka-gniewomira-piotr-skupnik-32102u

Cena:


ISBN

9788380871106: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/matchmaking-kto-co-dostaje-i-dlaczego-alvin-e-roth-32198u

Cena:społeczeństwo lalka, egzamin gimnazjalny biologia, john urry, riposta pl, kim jest czlowiek, 365 dni pdf pobierz, konrad szocik, lodołamacz książka, remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, publio pl, pan smrodek, rozwód a opieka nad dzieckiem, termodynamika techniczna pdf, diana palmer prawo przyciągania, silmarillion pdf pl, kubuś puchatek lektura klasa 2, blanka lipińska 365 dni fragmenty, strategie marketingowe książka, zapomnij że istniałem pdf, czarna owieczka do wydrukowania, czasy w języku angielskim pdf, parazytologia pdf, czarna owieczka karty pracy, robert bielecki, opiełka…