Chrzan te diety

Autor: Agnieszka Piskała

Jedzenie nie powinno i nie może wywoływać w nas ciągłego niepokoju i poczucia winy. W świecie. w którym jedzenie stało się fetyszem i rodzajem religii. a zaburzenia odżywiania są normą u kobiet i mężczyzn. warto ostudzić temperaturę. Ta książka uspokaja nastroje.

Autorki (znana dietetyczka i dziennikarka). biorą na warsztat mity dotyczące ‚właściwego odżywiania’. Czy gluten naprawdę szkodzi? Dlaczego nie możemy schudnąć? Czy warto robić detoks?

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Der Teufel von Tidal Basin

Autor: Edgar Wallace

Zu den Bekannten des Reporters Michael Quigley gehörten Einbrecher. Diebe. Schwindler. Bankräuber. Taschendiebe und viele andere Leute. die nicht gern mit der Polizei in Berührung kamen. Auch mit fast allen Beamten von Scotland Yard stand Mike auf gutem Fuß. und mehrmals hatte er schon das Wochenende mit dem Henker Dumont verbracht. Der Reporter Michael Quigley liebt die bezaubernde Janice Harman. Diese verlobt sich jedoch mit dem reichen Donald Bateman. obwohl sie ihn noch nicht lange kennt. Wenig später Donald Bateman wird ermordet aufgefunden. neben ihm liegt eine verdächtige Dolchscheide die einem gewissen Louis Landor gehört. Die Polizei ist sicher. auf der richtigen Spur zu sein. Doch dann wird Sergeant Elk überfallen. Der Unbekannte bedroht ihn mit einem Messer – es gehört wiederum Louis Landor…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Nie opuszczaj mnie

Autor: Maxim Huerta

Pan Dominique lubi przychodzić do swojego sklepu jeszcze przed świtem. Zanim zapali światło i podniesie żaluzje. zamyka na chwilę oczy. W milczeniu porozumiewa się z wszystkimi odmianami kwiatów i zostawia im dość czasu. żeby wróciły na swoje miejsca. bo podejrzewa. że przez całą noc mieszały się między sobą. i spodziewa się. że kiedy naciśnie włącznik. wszystkie będą tkwiły w swoich wazonach pełnych czystej wody. Nigdy jeszcze nie przyłapał ich w ruchu. Zdarza mu się. że kiedy otwiera sklep. chce zamknąć się w środku i umrzeć. Gdy jednak widzi. jak nieśmiałe rojniki potrafią przetrwać bez wody i opieki. porzucone i zapomniane. rozumie. że i on zdoła przeżyć bez swojej miłości.

Kwiaciarnia pana Dominique’a to ulubione miejsce spotkań Mercedes i Tilde. Obie Hiszpanki już od

31.9: https://woblink.com/ebook/hotel-nad-zatoka-dobromila-jankowska-michal-pawlowski-jolanta-kucharska-holly-robinson-30925u

Cena:infj praca, jerzy kondracki geografia regionalna polski pdf, j.a. redmerski, anaruk pdf, manwhore tom 1 pdf, srebrny łabędź amo jones doci, wig30, sprawdzian klasa 4, wporządku pisownia, roman trzaskowski, twardoch pokora, łobocki metodologia, orson welles wojna światów, anna chorążewska, stowarzyszenie umarłych poetów książka pdf, kuchnia japońska prezentacja, o czym nie powiedzą ci lekarze…