ISBN

9788380835610: Wydawnictwo

Format

24: https://woblink.com/e

Cena: 7.99


Rewolucja międzypaździernikowa

Autor: Jerzy Kochanowski

Z mroków stalinizmu wyłania się nowy porządek.

Ale nie o tym jest ta książka.

Jest o zwykłych ludziach sprzed sześciu dekad. O Polakach. którzy pragnęli odrobiny normalności po latach terroru. O wyglądaniu zza „żelaznej kurtyny”.

Jest też o pieniądzach i korupcji. pracy i bezrobociu. chuligaństwie i prostytucji. wyborach miss i świadomym macierzyństwie. otwarciu na świat i marzeniach o własnym samochodzie.

O młodzieży wieku atomowego. tęsknocie za Zachodem i roli Kościoła. O namiastce wolności. która wtedy wydawała się czymś tak wielkim. że można się nią było zachłysnąć.

Najnowsza książka Jerzego Kochanowskiego opowiada o tym. co nam dał Październik ’56. I co potem na długie lata odebrała nam Pols

19.99: https://woblink.com/ebook/marlena-blekitny-aniol-w-garniturze-c-w-gortner-31859u

Cena:


1

Autor: Waldemar J. Dziak

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380886025: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/konflikt-palestynsko-izraelski-martin-bunton-31854u

Cena:


ISBN

9788380643390: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/moralnosc-rozkoszy-wenus-wenus-magiczna-bogini-ciala-piotr-piobb-32108u

Cena:marketing usług pdf, laloux pracować inaczej, jak wygrać wybory, piłsudski dmowski, opowiadania dla przedszkolaków, poezja funeralna, napisała powieść poganka, chemia vademecum pdf, tak to się robi w polityce, szakal pdf, sprawdzian z matematyki klasa 2 szkoła podstawowa, mieczysław boruta-spiechowicz, jakie jest moje przeznaczenie, niedoczekanie, krzysztof kucharski umk, wyznania zakupoholiczki książka, gramatyka angielska dla początkujących pdf, podróż na koniec świata, magdalena kopeć, wypożyczalnia książek, pozycja świder, sprawdziany za darmo, persuasion jane austen…