ISBN

9788379004430: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/angielski-dla-przedszko

Cena:


ISBN

9788301183998: Wydawnictwo

Format

49: https://woblink.com/ebook/geny-i-edukacja-kathryn-asbury-richard-plomin-17711u

Cena: Richard Plomin


Masaż niemowląt i nie tylko. czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu

Autor: Magdalena Fabritius

Masaż niemowląt od dawna stosowany w krajach Dalekiego Wschodu zyskuje coraz bardziej na popularności także na Zachodzie. Jego legendarną skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. Jeśli chcesz pomóc swojemu maluszkowi lepiej się rozwijać czy przynieść mu ulgę przy wielu dolegliwościach – spróbuj masażu. Pomoże on także w budowaniu głębokich i pełnych miłości relacji z Twoim dzieckiem. Potraktuj tę książkę jako inspirację. a masaż jako wspaniałą formę przekazania miłości poprzez czuły dotyk. możliwość spędzenia czasu z dzieckiem i okazję do wspaniałej zabawy. Zaufaj swojej intuicji. Uwierz. że jesteś najwspanialszym rodzicem dla swojej pociechy. Spójrz na rodzicielstwo z przymrużeniem oka. wyluzuj i ciesz się masażem. Zrelaksuj się. uśmiechnij i pomyśl sobie. że zaraz się nauczysz prostych technik wyjątkowego kontaktu z twoim maleństwem. które przyniosą wam obojgu tyle rozmaitych korzyści. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Daj wam obojgu trochę czasu na naukę. skup się na czystej przyjemności i ciesz się każdą chwilą ze swoim szkrabem. Magdalena Fabritius – psycholog. trener i instruktor masażu niemowlęcego. Autorka bloga Pozytywne Rodzicielstwo. Prowadzi kursy masażu i warsztaty dla rodziców. pisze artykuły dla portali internetowych. Zainspirowana własnym macierzyństwem i swoją kobiecością pomaga kobietom odnaleźć balans pomiędzy rodzicielstwem i własnymi potrzebami. Prywatnie żona francuskiego męża i mama dwójki dzieci.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 28barbara woynarowska, joanna janusz, eric berne w co grają ludzie, udręka braku pożądania, od morza aż do tatr mp3, poziomy inteligencji, czasopismo logopedia pdf, podstawy rachunkowości książka, gdzie mieszka adam michnik, juz nie zapomnisz mnie, wiadomości historyczne, kobieta w bieli, dziewczęta z auschwitz książka, parafia św brunona w bartoszycach, marta otto, pora umierać drozda, pamięć absolutna schwarzenegger, ibuk umed, inwestycje i nieruchomości, nienawidzi, nienacki audiobook, fizyka matura 2019, cesarz meiji…