Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Autor: Andreas Moritz

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka. 

Autor udowadnia. że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów. z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej. część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak. jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna? 

Nowe spojrzenie na nowotwory!

Dzięki tej książce uświadomisz sobie. że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem. a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość. ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury. działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg natur

79: https://woblink.com/ebook/prezentacje-i-wystapienia-w-biznesie-mariusz-trojanowski-139417u

Cena:


ISBN

9788379081295: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/wsrod-mistrzow-i-przyjaciol-krzysztof-pomia

Cena:belle aurora lev, dorota sumińska książki, barbara engelking pochodzenie, oskar i pania róża problematyka, nuka world poradnik, zarzadzanie produktem, królowie clonmelu, pielęgniarstwo operacyjne pdf, anatomia człowieka online, syzyfowe prace stefan żeromski streszczenie, mówca umarłych, mobbing literatura, grzegorz godawa, rise of the tomb raider podtopione archiwa, małomiasteczkowy mp3 chomikuj, czerwone buciki, opowiadania bizarne streszczenie, sprawa chrystusa download…