Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa (Tom 35). Sherlock Holmes. Z Tajnych Akt Światowej Sławy Detektywa. Tom 35: Inżynier szacha

Autor: praca zbiorowa

Sherlock Holmes to jeden z tych bohaterów popkultury. którego nikomu przedstawiać nie trzeba. „Inżynier szacha” to jedno z wielu nieautoryzowanych przez Arthura Conan Doyle’a opowiadań o przygodach legendarnego londyńskiego detektywa i jego ucznia Harry’ego Taxona. Holmes rozwiązuje kryminalną zagadkę. nie tylko wykorzystując swoje niezwykłe talenty w dziedzinie dedukcji i szeroką wiedzę z zakresu chemii i psychologii. lecz także bezpośrednio stawiając czoła przemocy przy użyciu… pięści. Zagadkowe morderstwa. tajemnicze zaginięcia. zuchwałe kradzieże sprawiają. że czytelnik poczuje. że jest otoczony przez wszechogarniające zło.

Wydawnic: KtoCzyta.pl

Cena: 9.9


ISBN

9788379007714: Wydawnictwo

Format

25.9: https://woblink.com/ebook/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne–28742u

Cena:


ISBN

9788365586933: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/zadla-rzadza-moje-przygody-z-trzmielami-anna-bankowska-

Cena:


Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

29106

https://woblink.com/product-publication/download/29106/epub: 1

Cena:


Niebo dla akrobaty OPR. MK.

Autor: Jan Grzegorczyk

Opowieść o tym. jak stanąć wobec najtrudniejszych wyzwań i wygrać

Niebo dla akrobaty to historia kilkunastu postaci. połączonych wspólnym problemem: chorobą ich samych lub ich bliskich. Akrobaci to książka o sile charakteru. wierze. radości życia. przyjaźni i solidarności.  

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 23podręcznik manipulacji pdf, biruta lewaszkiewicz-petrykowska, skam online sezon 1, ogień i kość, bezwlad, gdzie jest bernadette, zero k, prus opowiadania, tomb raider wioska w górach, projekt procesu technologicznego, co cię nie zabije to cię wzmocni po angielsku, aczel statystyka w zarządzaniu pdf, tragizm w balladynie, police gry, głosy zza światów, jacek klawe, hura hura, zdarza się…