Inny Punkt Widzenia 2

Autor: Grzegorz Miecugow

Drugi tom niezwykłych rozmów Grzegorza Miecugowa. W „Innym Punkcie Widzenia 2” zebrane zostały wywiady z: Wiktorem Osiatyńskim. Bartoszem Waglewskim. Zygmuntem Rolatem. Andrzejem Targowskim. Edwinem Bendykiem. Jasiem Gawrońskim. Marcinem Gortatem. Marianem Opanią. Mariuszem Szczygłem. Ryszardem Horowitzem. Marcinem Kąckim. Waldemarem Dąbrowskim. Wojciechem Mannem. Magdą Umer. Michałem Łuczewskim. Tomaszem Organkiem. Wojciechem Eichelbergerem. Katarzyna Batko-Tołuć. Szczepanem Twardochem. Arturem Rojkiem.

„Na co dzień. zajęci próbami opanowania pędzącego świata. nie rozmawiamy o sprawach poważnych. a czasami fundamentalnych. W „Innym Punkcie Widzenia” staramy się rozmawiać o kosmosie i nieskończoności. o meandrach naszego umysłu i o historii. o cudownych genach i odpowiedzialności

6: https://woblink.com/ebook/legendy-o-cyrylu-i-metodym-wobec-prawdy-dziejowej-szkic-z-dziejow-chrzescijanstwa-u-slowian-aleksander-bruckner-32105u

Cena:


Przyducha

Autor: Maciej Piotr Prus

Przyducha następuje wtedy. gdy zmniejsza się ilość tlenu w zbiorniku wodnym. Ryby wykonują gwałtowne ruchy. podpływają blisko powierzchni. próbują łapać powietrze. w końcu giną. Podobny proces dotyka bohaterów powieści Przyducha Macieja Piotra Prusa. Atmosfera świata. a w tym wypadku światem jest Kraków. zagęszcza się. przestrzeń do życia się kurczy. z dnia na dzień rozpada się znana rzeczywistość. Wszystko tonie w smogu i dymie. a żeby przemieszczać się pomiędzy dzielnicami miasta potrzebne są specjalne przepustki. Pojawia się strach. terror i inwigilacja.

Wydawnictwo: Korporacja Ha!art

Cena: 20


Cuda w Tobie

Autor: Mark Victor Hansen

Książka współautora bestsellerowej serii „Balsam dla duszy” oraz dla miłośników Reginy Brett

Mark Victor Hansen jest znany polskiemu czytelnikowi przede wszystkim jako współautor bestsellerowej serii „Balsam dla duszy”. od wielu lat cieszącej się niesłabnącą popularnością. głównie z powodu skuteczności przedstawionych w niej zasad mądrego. spełnionego życia. Książki Hansena sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 500 mln. egzemplarzy. co czyni go jednym z najpoczytniejszych pisarzy naszych czasów.     

„Cuda w Tobie” to przede wszystkim książka pomagająca odblokować w sobie cudowny potencjał jaki posiada każdy człowiek. Chyba każdy doświadczył w swoim życiu poczucia. że dysponuje nieoszacowanymi pokładami energii. Jak do nich dotrzeć. jak je wyzwolić? Dowiesz się z tej książki.

A może uważasz. że nie zasługujesz na cud?

‚Cuda w tobie to wyjątkowa książka. która pomoże ci nastawić się na otrzymywanie cudów. dostrzegać je wokół siebie i doświadczać ich w sobie. Jeśli potrzebujesz cudu albo po prostu chcesz doświadczać ich częściej. przeczytaj tę książkę i wciel jej przesłanie w swoje życie.’

Daniel Amen. MD. autor Change Your Brain. Change Your Life

Książka jednego z najpoczytniejszych autorów naszych czasów!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Cena: 28


ISBN

9788380644038: Wydawnictwo

Format

4: https://woblink.com/ebook/zydzi-w-poezji-ludowej-i-historii-ruskiej-franciszek-rawita-gawronski-32263u

Cena:


ISBN

9788380643499: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/lud-wesolkow-w-dawnej-polsce-leonard-lepszy-32139u

Cena:


ISBN

9788301194857: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/upadek-cywilizacji-zachodniej-naomi-oreskes-eric-m-conway-32235u

Cena: Eric M. Conwaywstęp do prezentacji, pokemon go poradnik, książki tess gerritsen, tozsamosc internetowa, literatura lesbijska, eliza khemissi, książka do samodzielnej nauki angielskiego, przygody sherlocka holmesa online, ajahn brahm pdf, lipton bruce, karolina woronowicz, ricky griffin, barbara kosmowska dziewczynka z parku, moja piątka z cambridge, nienasycony robert lewandowski, adam regiewicz, małżeńska pułapka pdf, matematyka powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, moja tesla…