ISBN

9788381374460: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.com/ebook/wspieranie-inwestycji-nowe-zasady-pomocy-regionalnej–141168u

Cena:


ISBN

9788381374477: Wydawnictwo

Format

31.2: https://woblink.c

Cena:


Wybitność to kwestia wyboru

Autor: Dawid Piątkowski

Nie mamy wpływu na to. gdzie się rodzimy. jak dano nam na imię. kto nas uczył i wychowywał. Nie decydujemy o tym. w jaki sposób nasza historia się rozpoczyna. ale mamy moc. by zdecydować jak się zakończy. Wyzwaniem nie jest znalezienie własnej drogi. tylko jej stworzenie.

 

Wybitność to kwestia wyboru

 

Celem jest. abyś uwolnił swój ukryty potencjał i osiągnął spektakularny sukces. Zdecyduj. abyś stał się wolny i niezależny finansowo. Jeśli Twoje marzenia nie przerażają Cię. są zbyt małe. Ludzie mogą wątpić w to co mówisz. ale uwierzą w to co robisz. Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Ty i ja wiemy. że nie będzie to proste. ale bez ryzyka nie ma zwycięstwa.

 

Największe osiągnięcia zrodziły się ze zmagań i pokonywania przeciwności

34.9: https://woblink.com/ebook/life-mastery-dawid-piatkowski-141206u

Cena:witold wielki książę litewski, pola wielokątów zadania klasa 6, testy ortograficzne online, ewelina zając, prześniona rewolucja andrzej leder, pomruki, pamiętnik 8 bitowego wojownika, niesamowite przygody kavaliera i claya, psychodietetyka książka, wacław forajter, pozwól mi wrócić mobi chomikuj, dramat komedia, system prawa pracy, parabellum prędkość ucieczki, władimir sorokin, misha glenny, granica epoka, zew krwi książka, związki kompleksowe zadania, nerwica książki, czwarty k, polskie think tanki, strategia ekspansji…