Odkwaszanie. Szybki i skuteczny sposób na zdrowie

Autor: Wilson Laura

Nadmierne zakwaszenie organizmu jest przyczyną zdecydowanej większości współczesnych chorób. Ta książka zdradza. jak sobie z nim samodzielnie poradzić. Autorka prezentuje dietę umożliwiającą odkwaszenie ciała i przywrócenie dobrego zdrowia. Uwzględnia przy tym istotne czynniki. takie jak światło słoneczne i głębokie dotlenienie. nawadnianie. sen oraz zrównoważony wypoczynek. Podkreśla znaczenie naturalnej żywności alkalicznej. wyeliminowania kwasotwórczych toksyn. zwiększenia ruchu i przybrania właściwej postawy. Zwraca również uwagę na pozytywne nastawienie i emocje. bez których sukces jest praktycznie niemożliwy. Dzięki niej poznasz osiem zaleceń dla codziennego odżywiania oraz przykłady zdrowych posiłków i superżywności. Wybierz zdrowie zamiast zakwaszenia!

1:

Cena:


Poradniki oraz inne opowiadania z humorem

Autor: Ludwik Koczjark

Opisy prawdziwych przeżyć okraszonych nutką żartu adresowane do wszystkich. którzy lubą humor sytuacyjny.

Bohaterami są zwykli ludzie. mieszkańcy średnich miast oraz ich sąsiedzi. Wszystkie opowiadania napisane zostały z humorem. dlatego przy każdym pojawi się uśmiech na twarzy czytelnika. Ukazane sytuacje są bardzo różnorodne. ale zawsze zdołamy odnieść je do znanej nam codzienności. Rozbawi nas możliwość spojrzenia z boku na wyjazdy wakacyjne. zakup telewizora. przygotowania do świąt i dziesiątki innych zdarzeń.

Pamiętajmy tylko. aby przed wejściem do samochodu zdjąć łyżwy. bo prowadzenie w nich jest trudne. Także tym. co przyjechali na rowerze proponuję przebrać buty. A! I na autobus dotrzemy szybciej. gdy poniesiemy łyżwy w rękach.

10.9: https://woblink.com/ebook/przygody-brygadjera-gerarda-wydanie-dwujezyczne-arthur-conan-doyle-137454u

Cena:


ISBN

9788381194600: Wydawnictwo

Format

6.9: https://woblink.com/ebook/kordecki-jozef-ignacy-kraszewski-136969u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137434/epub

1:

:

Cena:


Atlas podologiczny

Autor: Maria Klamczyńska

Opracowanie stworzone z myślą o specjalistach podologii i studentach kierunków pokrewnych. Przedstawiona został wiedza na temat pochodzenia. różnicowania. rodzajów zmian patologicznych skóry i paznokci stóp. W opracowaniu uwzględniono nieprawidłowe stany wywołane złym obciążeniem. urazami oraz infekcjami. Omówiono zmiany. które towarzyszą różnym jednostkom chorobowym. Całość opatrzona jest wysokospecjalistycznym materiałem zdjęciowym (ponad 350 fotografii) przygotowanym przez autorów w czasie praktyki zawodowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 159


ISBN

9788377738528: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/bogowie-i-herosi-joanna-zareba-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-marcin-fabijanski-miroslawa-szymanska-tomasz-zajbt-anita-rejch-grzegorz-sobczak-138205u

Cena:jak uwieść faceta, dieta valter longo, arleta nerka, zima muminków pdf, bożena popiołek, wydawnictwo pzwl, cudowny chłopak i ja, jennifer taylor, obraz samego siebie, bankowość elektroniczna pdf, religia a nauka, kolorowa rewolucja, ojciec brown książka, remigiusz mróz wyrok pdf, chyłka tom 8, zbigniew imie, bonda maszyna do pisania, stylizacja literacka, wyspa sigridur, metoda vojty pdf, kryminalne zagadki panny fischer, psychologia społeczna książka, dobry "zły" liberalizm, autor komedii miarka za miarkę…