Amour Fou

Autor: Wojciech Czernek

Można by powiedzieć. że Czarek to zwykły nastolatek. Chodzi do szkoły. spotyka się z kumplami. gra w piłkę nożną. Ma jednak swój sekret. a jest nim gorące uczucie. którym darzy Asię. siostrę jednego ze swoich przyjaciół. Gdy po długim czasie dziewczyna dojrzewa do tej miłości. dochodzi do tragedii. która wstrząsa okolicą.

Jej zapach pojawił się. gdy tylko otworzyła drzwi. a ja tonąłem w tych brązowych oczach. które jeszcze nigdy nie poświęciły mi tyle zainteresowania co dziś – chociaż nie mogłem rozszyfrować. co one mówią. to jednak stałem w centrum uwagi. na czym bardzo mi zależało. Cała reszta? Nie wiem. Serce waliło jak oszalałe. ręce drżały. miałem dziwny posmak w ustach i ciężko było mi przełknąć ślinę. Chciałem jednocześnie ją przytulić oraz ch

24.9: https://woblink.com/ebook/waki-na-kostce-lodu-lucja-wilewska-133790u

Cena:


Człowiek z brzytwą

Autor: Anna Trojanowska

I co. przepióreczko? Tak to już jest. kto wodzi innych na pokuszenie. ginie marnie…

Koniec XIX wieku. Letnie upały niemal obezwładniają mieszkańców niewielkiego miasta na Mazowszu. Od fabryki mączki kostnej snuje się woń rozkładu. w starym kościele kobiety modlą się o opiekę do świętej Magdaleny. Narasta atmosfera niepokoju. wieczorami strach wyjść z domu. ale zło nie kryje się w mroku. ono działa pod słońcem…

W Zakładzie Przyrodoleczniczym ginie młoda kuracjuszka. Komisarz Połżniewicz bada okoliczności jej śmierci. Wstępne oględziny wskazują na to. że było to samobójstwo. jednak przeprowadzający badania doktor uważa. że dziewczynę uduszono. Komisarz czuje. że coś przeoczył. Wie. że musi się spieszyć. żeby powstrzymać dusiciela przed następnym atakiem. ale musi też uporać się z ogarniającym go zwątpieniem i osamotnieniem. Następuje wyścig z czasem…

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Wojna i pokój. Tom 2

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Dawid Janczyk. Moja spowiedź

Autor: Patryk Dobrowolski

Wielki talent.Rekordowy transfer. 

Nałóg. który zniszczył wszystko.

Świetny występ w młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie w 2007 roku pokazał. jak wielki drzemie w nim talent. Stawiano go w jednym szeregu z Sergio Agüero. chciały go u siebie Inter i Atlético. ale za rekordowe 4.2 miliony euro trafił do CSKA Moskwa. Stolica Rosji miała być trampoliną do wielkiej kariery Dawida Janczyka. Okazała się przekleństwem. które zapoczątkowało jego upadek…

„Moja spowiedź” to rozliczenie się z przeszłością jednego z największych talentów w historii polskiego futbolu. To opowieść o samotności. niewłaściwym towarzystwie. wizytach w najlepszych nocnych klubach. łatwych pieniądzach. braku cierpliwości. I o nałogu. który może rozpocząć się od jednego dr

:

Cena:niegrzeczne dziewczyny, paulina jabłońska, dźwignie wyobraźni i inne narzędzia do myślenia, tomasz hanć, piekni bogaci, rodzina angielski ćwiczenia pdf, adam szafrański, kurs pozytywnego myślenia, darwin książka, małgorzata terlikowska, oczy ciemności pdf, brzytwa okchama, chłopcy z placu broni tekst pdf, etnocentryczny, starożytni słowianie, obraz czlowieka w tekstach kultury, tragizm w literaturze…