Sypiajac z Panią G. Historia przemocy

Autor: Adaśq Kowalczuk

9 miesięcy kłótni. 9 miesięcy ignorowania. 9 miesięcy wmawiania choroby psychicznej i straszenia policją. Tyle czasu Prosiaczek mieszkał z Gestapo i tyle tkwił w toksycznym związku. Kłótnie. groźby. wyzwiska. wyrzucenia z domu za najdrobniejsze przewinienia. Lekarstwem na nieudany związek okazuje się kurs tańca. Dzięki niemu mężczyzna odkrywa drugą młodość. a szaleństwa na parkiecie pozwalają mu zapomnieć o bolesnych przeżyciach. Nowe znajomości sprawiają. że znowu czuje się wartościowym i cieszącym życiem człowiekiem. Prosiaczek postanawia jednak ostatecznie rozliczyć się z przeszłością i wymazać z pamięci przykre wspomnienia. pisząc książkę. Ponowne rozdrapywanie starych ran okazuje się jednak bolesną sprawą. Czy można ją choć częściowo obrócić

:

Cena:


Wsparcie mikro-. małych i średnich przedsiębiorstw oraz preferencje podatkowe w Polsce

Autor: Anna Chmielak

Monografia składa się z trzech części. z których dwie pierwsze podejmują wątek zewnętrznych źródeł finansowania przedsięwzięć gospodarczych oraz rozwoju już istniejących przedsiębiorstw. zaś trzecia traktuje o wykorzystaniu preferencji podatkowych przez przedsiębiorców.

Wydawnictwo: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach

Cena: 29.8


Pedagogika wobec problemów życia w społeczeństwie ryzyka. Diagnoza – Terapia – Profilaktyka

Autor: Małgorzata Orłowska

Przedkładana czytelnikowi książka ma wymiar wieloaspektowej dysputy między

przedstawicielami różnych dyscyplin naukowych oraz różnych obszarów aktywności społecznej. Ujawnia ona jak jest (diagnoza konstatująca) w różnych obszarach życia społecznego oraz jakie są podejmowane aktywności na rzecz przeciwdziałania wykluczeniu i budowania wspólnoty ludzi o różnych stopniach społecznej aktywności. Część pierwsza pracy dotyczy zakreślenia ram dyskursu. Zawiera się on między prezentacją modelu polityki społecznej a przesłankami aksjologicznymi. Odwołanie się do wartości jest szczególnie ważne w chwilach chaosu wytwarzanego przez procesy globalizacji. Część druga pracy dotyczy ś

:

Cena:


Na polanie wisielców

Autor: Robert Dugoni

Detektyw Tracy Crosswhite ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw. które z braku dowodów policja odkłada na półkę. Kiedy więc dawna znajoma z akademii policyjnej prosi ją o pomoc przy śledztwie dotyczącym tajemniczego samobójstwa uczennicy elitarnego liceum. Tracy nie waha się ani chwili. Korzystając z dowodów zgromadzonych przez ojca koleżanki. rozpoczyna dochodzenie. które wywleka na powierzchnię skrywane przez lata mroczne sekrety. Nie zdaje sobie sprawy. że swoją nieustępliwością ściąga na siebie niebezpieczeństwo.

 

Robert Dugoni wnosi świeży powiew do współczesnej literatury kryminalnej.

Cała seria z Tracy musi się znaleźć na waszej liście MUST READ! 

„Suspense Magazine”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena:marcin lisiecki, tablice matematyczne matura pdf, david icke największy sekret, szłyk, anna olczak, mróz chyłka tom 2, rozwój inaczej, szkoła na miarę, guy winch, mikrobiologia w kosmetologii pdf, freedisc.pl jak pobierać, knaś, polish for foreigners pdf, mendel gdański autor, nina ogińska bulik, krzysztof pacewicz, angielski budowlany, combat mission, mróz chyłka tom 9, dziewczynka z parku tekst…