ISBN

9788365853035: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/co-to-jest-populizm-jan-werner-muller-30693u

Cena:


Konsekwencje uwodzenia

Autor: Aleatha Romig

Bestsellerowa seria ‚Konsekwencje’ powraca!

Poznaj nieznane wątki z życia Claire i Tony’ego. 

Odsłaniają się kolejne elementy mrocznej układanki. Na jaw wychodzą wstrząsające informacje. Czy brakujące fragmenty połączą się w całość? Idealne zakończenie znakomitej serii. Czytałam z zapartym tchem. Powiem to krótko: ta książka jest fantastyczna. perfekcyjna w każdym calu. Po prostu wspaniała! Musicie ją przeczytać!

Goodreads.com

Życie pisze najlepsze scenariusze.

Dowiedz się. co zaplanowało dla Claire i Tony’ego! Jeśli pokochałaś Christiana Greya i Anastasię Steele. sięgnij po ‚Konsekwencje’!

Wydawnictwo: Pascal

Cena: 31.5


Kreatywne Szkoły

Autor: Ken Robinson

W książce Kreatywne szkoły Ken Robinson rozwija myśli zawarte w swojej słynnej prelekcji „Czy szkoły zabijają kreatywność” i prezentuje przełomowe. praktyczne rozwiązania dotyczące kluczowej kwestii dla współczesnych społeczeństw: transformacji szkół i systemów edukacji.

Robinson krytykuje przestarzały. przemysłowy model edukacji i pokazuje. jak wdrożyć wysoce spersonalizowany. ekologiczny model. który pozwala na wykorzystanie bezprecedensowych możliwości XXI wieku. by wykształcić całe osobowości uczniów i przygotować ich do wyzwań współczesnego świata.

Książka Kreatywne szkoły – pełna przykładów. przełomowych badań i rekomendacji profesjonalistów z całego świata. a także napisana z właściwym Robinsonowi wciągającym stylem i poczuciem humoru – zainspiruje na

24: https://woblink.com/ebook/moj-ojciec-moj-przyjaciel-andre-stern-arno-stern-30955u

Cena: Arno Stern


ISBN

9788301192518: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/geozagrozenia-wlodzimierz-mizerski-marek-graniczny-3

Cena:


Penelope von der »Polyantha«

Autor: Edgar Wallace

Cynthia und Arthur Dorban lernen auf einer Zugfahrt durch Kanada die Protagonistin Penelope Pitt kennen und bieten ihr eine Stelle als Privatsekretärin auf ihrem Landsitz in England an. Die junge Penelope würde am liebsten aus dem kanadischen Edmonton. in dem sie aufwuchs. zurück in ihre Geburtsstadt London. Ein Traum wahr zu werden. Cynthia und Arthur Dorban leben auf einem Landsitz an der Südküste Englands. Durch Zufall entdeckt Penelope das gefährliche Geheimnis des Ehepaars und entgeht um Haaresbreite einem Mordanschlag. Sie entgeht nur knapp einem Anschlag. Sie flüchtet und rettet sich auf die Jacht »Polyantha«. wo auf sie noch mehr Rätsel und Gefahren warten. Auf der Jacht begegnet sie ihrem Schicksal…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51chyłka oskarżenie, jacek tacik, statystyka sobczyk pdf, zeszyty naukowe małopolskiej wyższej szkoły ekonomicznej w tarnowie, ośrodki preadopcyjne w polsce, dynastia miziołków audiobook za darmo, szef który ma czas, słownik ukraińsko polski pdf, koło czerwone, bez złudzeń mia sheridan, medaliony pdf free, jarosław bzoma, conflict global terror, metody i techniki sztucznej inteligencji, włodzimierz kołos, wynik przeobrażenia, karawana kryzysu, narzędzia tytanów pdf chomikuj, podstawy konstrukcji maszyn zadania…