Kierunkowskaz – włączyć. czy nie?

Autor: Daniel Żukowski

Poradnik skierowany do kierowców.

Nietrudno sobie wyobrazić kolizje i wypadki spowodowane brakiem informacji o zmianie kierunku jazdy. Takie sytuacje czyhają na nas wszędzie.

Kiedy więc prawidłowo włączać kierunkowskaz. by zachować bezpieczeństwo na drodze?

Cel książki to zobrazowanie wszystkim użytkownikom dróg. jak w prawidłowy sposób używać tak zwanych „migaczy” w ruchu drogowym i poza drogowym.

Aby bezpiecznie jeździć. należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz korzystać ze wszystkich istotnych elementów samochodu. w szczególności z kierunkowskazów.

Prawidłowe ich używanie powoduje. że inni kierowcy wokół ciebie będą wiedzieć. co masz zam

:

Cena:


Kroniki portowe

Autor: Annie Proulx

Kultowa powieść w nowym przekładzie!

Kroniki portowe to opowieść o człowieku. który na zapomnianej wyspie odnajduje swoją tożsamość i odzyskuje utracone w dzieciństwie poczucie własnej wartości. To także rozgrywająca się na surowych. mroźnych wybrzeżach Nowej Fundlandii historia o tym. że do odwrócenia kolei losu nie zawsze trzeba wielkich rewolucji. tylko wystarczy dać się ponieść sprzyjającym nurtom. 

Annie Proulx jest autorką dziesięciu książek. Wśród jej wielu wyróżnień znajdują się Nagroda Pulitzera. National Book Award. The Irish Times International Fiction Prize oraz PEN/Faulkner Award. Jej opowiadanie „Tajemnice Brokeback Mountain” stało się kanwą nagrodzonego Oscarami filmu. Jej najnowszą powieścią są Drwale. 

Żywa. dowcipna… ukazuje surrealistyczne poczucie hum

35: https://woblink.com/ebook/happy-food-przez-zoladek-do-szczescia-niklas-ekstedt-henrik-ennart-127347u

Cena: Henrik Ennart


https://woblink.com/ebook/maria-frid-ingulstad-128112u

https://woblink.com/product-publication/download/128112/epub: 1

:

Cena:


PIP i ZUS Kontrole u pracodawcy

Autor: Praca Zbiorowa

Publikacja jest praktyczną i nieodzowną pomocą dla każdego pracodawcy. Zawiera omówienie praw i obowiązków. jakie mają pracodawcy w razie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładzie pracy. Szczególną wartością książki są wzory dokumentów dotyczące korespondencji pracodawcy z PIP i ZUS. jaka jest prowadzona w przypadku kontroli firmy przez te organy. Wzory te zostały opatrzone praktycznym komentarzem.

W książce zamieszczono m.in.:

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli PIP.

■ wzór zawiadomienia PIP o wykonaniu nakazu.

■ odwołanie od nakazu inspektora pracy.

■ wzór zastrzeżeń do protokołu kontroli ZUS.

Opracowanie uwzględnia zmiany wprowadzone od 1 marca 2018

47.2: https://woblink.com/ebook/nowa-ustawa-o-ochronie-danych-osobowych-z-uzasadnieniem-rzadowym-praca-zbiorowa-127319u

Cena:


Logistyka wyzwaniem przyszłości

Autor: Krystyna Kowalska

Współcześnie zmiany społeczne. gospodarcze oraz technologiczne przebiegają w bardzo dynamiczny. impulsywny oraz niezdeterminowany sposób.

Jednocześnie postępująca globalizacja oraz związane z nią procesy integracji podmiotów gospodarczych powodują konieczność zmiany podejścia do procesów

gospodarczych i społecznych.

Jednym z istotnych elementów globalizacji jest zacieśnianie współpracy pomiędzy podmiotami gospodarczymi rozmieszczonymi na całym globie.

Powyższe tendencje przenoszą się również na relacje pomiędzy pojedynczymi osobami oraz klientami (zarówno podmiotami gospodarczymi. jak i klientami

indywidualnymi). Powoduje to również wzrost oczekiwań nie

30: https://woblink.com/ebook/horyzont-umyslu-thomas-arnold-128395u

Cena:marian kowalski, jolanta arcimowicz, choroby nieuleczalne, de barbaro książki, imperium jagiellonów, rafik olsztyn, m jak miłość 1309 chomikuj, biblioteka ebook, jacek woźniak, córka doskonała, mamo chcę kupę, kremlowska szkoła negocjacji, dieta ketogenna pdf…