Wojna i pokój. Tom 5

Autor: Lew Tołstoj

‚Wojna i pokój’ to 9-tomowa klasyka uznana za rosyjską epopeje narodową. Niezwykła opowieść o Rosji z czasów wojen napoleońskich. Zawiera szczegółowy obraz społeczeństwa tamtych lat. wyższe sfery i ich majątki. tradycyjny model rodziny oraz przedstawienie motywu wojny i pokoju oraz miłości i cierpienia. wszystko to w doskonale wyważonych proporcjach. Dla zainteresowanych historią i kulturą Rosji powinna to być pozycja obowiązkowa.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


ISBN

978-83-948331-8-3: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/pobudka-kosciele-jaroslaw-makowski-tomasz-mincer-134449u

Cena:


Odwet oceanu

Autor: Frank Schätzing

Jak wiele ingerencji człowieka może znieść natura?

Co się wydarzy. gdy żywioł w końcu się zbuntuje?

Peruwiański rybak ginie bez śladu na morzu. U wybrzeży Norwegii

eksperci od odwiertów naftowych odkrywają na dnie zagadkowe

kolonie robaków. Potem wydarzenia następują jedno po drugim.

Wieloryby i delfi ny atakują łodzie z pasażerami. Parzące meduzy

przepędzają turystów z plaż. W restauracjach eksplodują homary.

rozpryskując śmiertelnie niebezpieczną substancję. Miliardy krabów

wychodzą z morza i zatruwają miasta na wschodnim wybrzeżu Ameryki.

I wreszcie połowa Europy znika pod wodą na skutek potężnego

tsunami…

Świat morski. zagrożony przez bezmyślną działalność człowieka.

musi się bronić.

Thriller ekologiczny bazujący na rzetelnej wiedzy naukowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 47.9worms 4 totalna rozwałka, griffin zarządzanie, richard dawkins bóg urojony, szaman morski, wiosna pełna tajemnic pdf, arab księżycowa piosenka, baśniobór ebook, obłok niewiedzy pdf, karpie bijem audiobook, władcy polski historia na nowo opowiedziana, starożytność charakterystyka epoki, książka anji rubik, sukienka dla lalki na szydełku schemat, music sacram, ibuk libra uw, waginia, adam grajewski, sezon burz pdf, grzechy imperium brian mcclellan chomikuj, genialna przyjaciółka, jezyki w europie, dr irena kurasz, zwiadowcy 11 pdf, idealna żona książka, saga poldark…