ISBN

9788365778901: Wydawnictwo

Format

18.67: https://woblink.com/ebook/diabelski-mlyn-roman-cieplinski-136973u

Cena:


Obietnice poranka

Autor: Turansky Carrie

Przyjaciele z dzieciństwa rozdzieleni w wyniku tragedii i poszukiwanie drogi do lepszego jutra.

 W spokojnym zakątku edwardiańskiej Anglii Margaret Lounsbury pracuje ciężko w należącym do jej babki sklepie z kapeluszami. a po godzinach opiekuje się młodszą siostrą. Kilka lat wcześniej tragiczny wypadek brutalnie przerwał ich rodzinne szczęście oraz postawił przyszłość obu dziewcząt pod znakiem zapytania. Maggie jest niezwykle energiczna i zrobi wszystko. aby ochronić swoją siostrzyczkę Violet. Utrata rodziców nie przestaje jej jednak ciążyć na sercu. Z biegiem czasu dziewczyna zaczyna się poważnie zastanawiać. czy tamten wypadek na jeziorze… naprawdę był wypadkiem.

 Kiedy umiera William Harcourt. bogaty wynalazca i przemysłowiec. ze służby w Królewskiej Marynarce Wojennej p

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


Prosto z Paryża

Autor: Dani Collins

Kasim ibn Nour nie rozumie. dlaczego słynna paryska projektantka Angelique Sauveterre zamierza sprezentować jego siostrze suknię ślubną i kolekcję ubrań na miesiąc miodowy. Podejrzewa. że Angelique chce. by jego siostra miała u niej dług wdzięczności. Postanawia pokrzyżować jej plany i zapłacić za suknie. Dowiaduje się jednak. że to właśnie Angelique spłaca dług. Jej historia. a także niezwykła uroda. fascynują go tak bardzo. że zamiast uniemożliwić jej dalsze kontakty ze swoją rodziną. zaprasza ją na kolację… 

Druga część miniserii ukaże się w listopadzie.

 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788395277702: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/maly-lord-wydanie-dwujezyczne-z-gratisami-frances-hodgson-burnett-138106u

Cena:


Kossakowie. Biały mazur

Autor: Joanna Jurgała-Jureczka

Tadeusz i Wojciech Kossakowie. synowie znanego malarza Juliusza. byli bliźniakami. Ożenili się z pannami Kisielnickimi. kuzynkami. Tadeusz i Anna byli rodzicami znanej pisarki: Zofii Kossak-Szczuckiej-Szatkowskiej. Wojciech i Maria wydali na świat poetkę: Lilkę (Marię Pawlikowską-Jasnorzewską). satyryczkę: Madzię (Magdalenę Samozwaniec) i malarza: Jerzego Kossaka. Jak to się stało. że domy podobnych do siebie jak dwie krople wody braci. które prowadziły tak podobne do siebie kobiety. prawie siostry – były odległe. jak dwa różne światy? Kolejna książka biografki Zofii Kossak i autorki „Kobiet Kossaków” ujawnia nieznane. zaskakujące fakty dotyczące ziemiańskiej i artystycznej rodziny Kossaków. Jest próbą odpowiedzi na pytanie – czego jeszcze o nich nie wiemy? Jakie tajemnice skrywają ich domy? Czy Kossakówka jest nawiedzona? Jakie niezawinione winy ma na swoim sumieniu Jerzy Kossak? Czy Lilka była jedynie subtelną poetką; Magdalena – królową satyry. życie traktującą z przymrużeniem; a Zofia matką-Polką? Do kogo pisali w tym samym czasie listy miłosne syn i ojciec – Wojciech i Jerzy? Która z Kossakówien nosi imię kochanki Wojciecha? Dlaczego Magdalena Samozwaniec nie witała na lotnisku powracającej z emigracji kuzynki – Zofii?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34


Kryształowi. Tom 1. Świeża krew

Autor: Joanna Opiat-Bojarska

Cała brudna prawda o polskiej policji i jej związkach z gangsterami.

Marek. były funkcjonariusz BSWP

Nadużywają władzy. siłą wymuszają zeznania. ochraniają narkotykowe transporty. kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją.

Skorumpowani policjanci uwikłani są w niebezpieczne relacje z gangami. By ich wyeliminować i oczyścić własne szeregi. powołano elitarne Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Funkcjonariusze Biura nazywani są ‚kryształowymi’. choć bezustanny emocjonalny rollercoaster sprawia. że i oni sięgają po dragi. są uzależnieni od adrenaliny i mają skłonność do autodestrukcji.

Walkę ze sprzedajnymi glinami rozpoczyna też antyterrorysta. Paweł Dobrogowski. pseudonim Driver. Outsider z konieczności. rozwodnik z wyboru. policja

31.9: https://woblink.com/ebook/kintsugi-jak-czerpac-sile-z-zyciowych-trudnosci-navarro-tomas-137845u

Cena:


Cukiernia Pod Amorem. Zajezierscy

Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk

Zajezierscy to pierwsza część sagi o Gutowie.

Losy kilku pokoleń kobiet w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Wiernie oddany koloryt epoki. realia życia codziennego. przełomowe wydarzenia historyczne. przeszłość przeplatająca się z teraźniejszością tworzą niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach. ich marzeniach i namiętnościach.

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni Pod Amorem. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła?

W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów

15.5: https://woblink.com/ebook/droga-ula-machnacz-138379u

Cena:skam polska wersja, chłopcy z placu broni audiobook tadeusz olszański za darmo, ralph waldo emerson książki, mudra trzeciego oka, gdzie diabeł mówi dobranoc karina bonowicz, nowe szaty cesarza pdf, nowele bolesława prusa, zarządzanie własnością intelektualną, finanse owsiak pdf, mirosław bochenek, format gazety, wszystko co w tobie kocham pdf, grey czesc 2, jaka może być książka, o krakowskich psach i kleparskich kotach, seostation pl, nadzieja podstawowa, izabela desperak, szymon janowski, adam przechrzta demony wojny, mój mąż żyd, gramatyka języka polskiego ćwiczenia pdf…